SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[BLOG] KETO ROAD START 157 KG

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 410 Napisanych postów 629 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27639
yo. Ten tydzien troche luzniejszy byl jesli chodzi o aktywnosc. Ale cos tam porobione.
W poniedzialek 90min orlika pilka nozna.
Wtorek na silwoni
wyciskanie lawka plaska
120 x 5
125 x 3
130 x 3 x 3
wcysikanie hantli barki
22.5 x 12 x 4 serie
wznosy do przodu talerz
20 x 12 x 4 serie
wznosy w bok
12.5 x 12 x 4 serie
triceps sciaganie liny wyciagu gornego
10 sztabek x 12 x 4 serie
wyciskanie hantla zza glowy jednoracz
12.5 x 10 kazda reka x 4 serie

Dzisiaj zrobilem trening nog
przysiad tylny hb
120 x 5
125 x 5
127.5 x 5 x 3 serie
wstepowanie na lawke
+15kg x 10 kazda noga x 4 serie
wyprosty na maszynie jednonoz
25 x 12 x 4 serie kazda noga
wspiecia na palce na stepie
+15kg x 30-40 ruchow x 3
wspiecia na palce na stepie maszyna smitha
110 x 12-15 x 4 serie
brzuch podciaganie kolan w zwisie
4 x 15.
Ten tydzien troche mi sie rozmyl ale cos tam porobie jeszcze jutro i zle nie bedzie. Oby do przodu. Pozdro.


Zmieniony przez - espe123 w dniu 2020-09-19 21:29:06

KiedyCiebieNiemaCzujeWSercu pustkeJestesMojaWodaBezCiebieUschne!

...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 108354 Napisanych postów 381255 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720049
Najwazniejsze.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 410 Napisanych postów 629 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27639
dzisiaj wypadlo zrobic trening sily nie bylo glowa bolala ale udalo sie cos porobic.
ciagi sumo
140 x 4 x 4
wioslowanie sztanga
100 x 8 x 4 serie
sciaganie drazka wyciagu z gory
75 x 8 x 4 serie
facepull
5 sztabek x 12 x 3
y trap raise
5kg x 12 x 3
uginanie biceps gryf prosty
40 x 12 x 4
uginanie hantle
17.5 x 12 x 4

Sily i energi nie bylo wcale ale jak juz zaczelem to trzeba bylo cos porobic. Prostowniki zajechane po wczorajszych przysiadach wiec nie szalalem ze ciezarem.



Zmieniony przez - espe123 w dniu 2020-09-20 21:17:11

KiedyCiebieNiemaCzujeWSercu pustkeJestesMojaWodaBezCiebieUschne!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 824 Napisanych postów 4539 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 262286
Jak tam waga po roku ćwiczeń ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 410 Napisanych postów 629 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27639
Waga poniżej 125 kg. Ćwiczę od listopada. Przez ostatnie miesiące to raczej nie schudłem za wiele, ale jedzone było wszystko i duzo. Moglo byc duzo lepiej, bo juz w kwietniu bylo 127, ale nie jest zle. Teraz liczę co jem i cel do to zgubić z 10-12kg do końca roku dokładając coś na kiju.
Dzisiaj po pracy piękna pogoda była wiec zrobiłem 25 km w tempie regeneracyjnym 14km/h srednia.
Wieczorkiem wpadł trening piłki nożnej na orliku 75min. Nogi były trochę zajechane ale czucie piłki coraz lepsze i coraz większa frajdę sprawia mi gra :D

Troche gubię się w tym wszystkim za dużo chce na raz. Redukować dźwigać ciężary grac w piłkę koszykówkę jeździć na rowerze do tego pracować. Ale dzieki temu dziennikowi widze jaki zrobilem progres. Zaczynałem od spacerowania a teraz moge biegac za pilka ponad godzine czy smigac na rowerze 50km bez problemu i przerwy. W sobote musialem zostawic samochod u mechanika w inny miescie i wrocilem sobie rowerem i nawet fajne tempo jak na rowerm mtb zrobiłem a to nie byl moj max bo zakwasy na kopytach byly.





Zmieniony przez - espe123 w dniu 2020-09-21 21:17:12
1

KiedyCiebieNiemaCzujeWSercu pustkeJestesMojaWodaBezCiebieUschne!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 410 Napisanych postów 629 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27639
Dzisiaj wypadalo zrobic klatke i triceps i tak sie stalo.
wyciskanie plasko
125 x 6
127.5 x 4 x 2
127,5 x 5
wyciskanie hantli skos dodatni
35 x 10 x 2
35 x 12 x 2
rozpietki brama
5sztabek x 12 x 4
wznosy w bok
10 x 12 x 4
wyprosty wyciag gorny
40 x 8 x 4 serie
wyciskanie ketla zza glowy oburacz
25 x 12 x 4 serie

Fajny trening wyszedl. Sila i pewnosc pod sztanga powoli wraca. Zrobiłem nowy podzial. push, pull, legs, push, pull. Nie mam zamiaru tego na sile zmieścić w ciągu tygodnia ale dobierać pod samopoczucie.


Zmieniony przez - espe123 w dniu 2020-09-22 20:39:07

KiedyCiebieNiemaCzujeWSercu pustkeJestesMojaWodaBezCiebieUschne!

...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 108354 Napisanych postów 381255 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720049
Pogody na rwzie swietne i sprzyjaja

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 23329 Napisanych postów 25313 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1020771
Słuszne podejście ważne by mieć fun i się nie zarżnąć
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 410 Napisanych postów 629 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27639
Akurat wyszło tak ze nie jeździłem wcale w ta piękną pogodę tylko w poniedziałek. Jutro nadają burze ale może przejdzie bokiem i się wybiorę do lasu. Najwieksza frajde zawsze sprawiala mi pilka nozna, ale po zerwaniu wiezadla nie gralem 4 lata i nie sadzilem ze kiedykolwiek juz zagram a jednak. Co nie zmienia faktu ze teraz to bez spiny i mocnego kontaktu fizycznego raczej odstawie noge niz zrobie wslizg. Priorytet to siłownia i na tym się skupiam i powoli mi to zaczyna wychodzić coraz fajniej. Mysle ze powoli zblizam sie do etatu gdzie przydala by sie jakas pomoc zeby sobie nie zrobic krzywdy. Dzisiaj zrobilem trening nog i brzucha.

przysiad tylny
125 x 5
130 x 4
130 x 5 x 2
przysiady bułgarskie
2x5kg x 10 x 4 seria na stronę
wstępowanie na lawke
15kg x 10 x 4 serie na nogę
wspięcia na palce na stepie
20 x 30-40 x 4 serie
podciąganie kolan do klatki
4 x 15
spacer farmera
2x25kg x 70 kroków
2x30kg x 70 kroków

Bardzo fajnie wszedł trening. Przysiady dość lekko. Zamiast wyprostów dałem bulgary. Bardzo rozchwiany jestem w tym cwiczeniu ale to tylko pokazuje braki w stabilizacji i na pewno to lepsza opcja niż wyprosty na maszynie.


Zmieniony przez - espe123 w dniu 2020-09-23 20:07:34

KiedyCiebieNiemaCzujeWSercu pustkeJestesMojaWodaBezCiebieUschne!

...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 108354 Napisanych postów 381255 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720049
Techniki uczymy sie cale zycie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IF w sezonie startowym

Następny temat

Czy to osiągalne z mojego poziomu?

electro
Polecane artykuły