SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] KETO ROAD START 157 KG

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94882 Napisanych postów 364889 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670383
Nie obija się bo my tutaj cię obserwujemy
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 629 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27192
Dzięki za motywacje i pamieć. Od sylwestra świata nie widziałem. Ale czuje się znacznie lepiej. Myślę ze max 2 dni i wrócę do trenowania. Nie chce tez chodzić kaszleć ludziom na siłowni. Nos czerwony jak u rudolfa, wysmarkałem z 30 paczek chusteczek.
To tyle z obecnej sytuacji. Korzystając z wolnego czasu naszły mnie przemyślenia odnośnie moich poczynań. I zaplanowałem najbliższy czas. Dalej będę jechał na ketozie. Bo sprawdza się u mnie dobrze przy zrzucaniu wagi. Kalorie: nie beda przekraczaly 3k. Przed-treningiem dekstroza 15-20g. Postaram się tez zmniejszyć ilość przetworzonych produktów. Bo na pewno można robić to duzo lepiej.
Co do treningu to podoba mi się obecny podział, ale przez 2 miesiące ciężary tak urosły ze objętość treningowa dużych partii jest za wielka. Poza tym robienie "ciezko" nog i plecow na 1 treningu to dla mnie za wielki wysiłek. Chce skrócić treningi do max 50-60min x 4 w tyg. Dodać do tego 2 treningi tlenowe i minimum 1 spacer 2h na tydzien. Czuje ze potrzebne jest wzmocnienie core, trochę to zaniedbywałem wiec pora się za to zabrać zanim ciężary będą większe. Sartujemy od 100kg na 8 w bojach wiec relany progres to 120kg x 8 za 12tyg. To nie jest celem samo w sobie ale wiadomo.. Dobrze jest jak ciężar co i rusz idzie do przodu niezależnie jaki on jest. W sumie to by bylo na tyle. Na bieżąco będę pisał co robię i co jem. W nowy rok wniosłem 133,7kg -10kg do końca marca przy osiągnięciu zakladnych celów siłowych będzie w realny zasięgu i w to mierzę.


Zmieniony przez - espe123 w dniu 2020-01-06 07:44:17
1

KiedyCiebieNiemaCzujeWSercu pustkeJestesMojaWodaBezCiebieUschne!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1154 Napisanych postów 2449 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 34643
bo nogi i plecy na jednym treningu to tak strzal w kolano bo to 2 duze partie miesniowe sa i wysilek jest mega duzy.

I wez sie juz nie obijaj

jedyne co stoi miedzy Toba ,a Twoim celem , TO TE BZDURY , ktore sobie mowisz , ze nie dasz rady

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94882 Napisanych postów 364889 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670383
rescuediver
bo nogi i plecy na jednym treningu to tak strzal w kolano bo to 2 duze partie miesniowe sa i wysilek jest mega duzy.

I wez sie juz nie obijaj


Dokładnie styrac te dwie partie na jednym treningu ciężki temat
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94882 Napisanych postów 364889 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670383
Wykuruj się do końca i dopiero wracaj na treningi
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020297
lepiej doprowadzić się do zdrowia, niż trenować w chorobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 629 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27192
Też tak to widzę. Kilka dni nie zrobi różnicy. Chory jestem od środy. Wczoraj wrócił smak, węch jeszcze nie. Czuje się dobrze ale katar i kaszel wciąż dokucza.
1

KiedyCiebieNiemaCzujeWSercu pustkeJestesMojaWodaBezCiebieUschne!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94882 Napisanych postów 364889 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670383
Kilka dni trzeba przecierpiec

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 629 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27192
Cierpiałem nie powiem ale ostatnio to już raczej bałem się nawrotu i nie chciałem przesadzać żeby nie złapać czegoś mocniejszego.
Tak czy inaczej dzisiaj nadszedl ten dzien i wybrałem się z rana - co by innych nie irytować kaszlem i smarkaniem.
Klatka lawka plasko :
90 x 8 1 seria
100 x 8 1 seria
102.5 x 8 3 serie
military press
40 x 8 1seria
45 x 8 1seria
50 x 6 1seria
55 x 6 3serie
skos dodatni sztanga
70 x 8 1 seria
80 x 8 1 seria
90 x 6 3 serie
podciaganie gryfu wzdluz tulowia
40 x 12 1seria
45 x 12 4serie
rozpietki brama sciaganie z gory
5 x 12 5sztabek
wznosy do przodu talerzem z obrotami 5 x 12 20kg talerz
prostowanie liny wyciagu gornego triceps 5 x 8 8sztabek

Wszystkie ćwiczenia wyżej zajęły 65 minut. Na początku strasznie ciężko szlo ale potem się rozkręciłem i spoko trening wyszedł. Po 1 ćwiczeniu już bardzo mocno mnie spompowało triceps najbardziej. Pewnie dlatego ze spora przerwa. Cóz pierwszy trening w tym roku za mną. Dla tych co myśleli ze odpuszczam albo znikam to muszę wam powiedzieć ze dopiero wchodzę na obroty i jeszcze trochę was pomęczę i siebie przy okazji. :D


Zmieniony przez - espe123 w dniu 2020-01-08 10:11:20
2

KiedyCiebieNiemaCzujeWSercu pustkeJestesMojaWodaBezCiebieUschne!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94882 Napisanych postów 364889 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670383
Trzymamy cię za słowo
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IF w sezonie startowym

Następny temat

Czy to osiągalne z mojego poziomu?

WHEY premium