Dzięki Rion za dobre słowa

ale z tą formą to jest tak jak mówią: "Z gówna bata nie ukręcisz"

Wyjdzie na pewno chudo, ale co zrobić jak masa mięśniowa jest śladowa. Po wszystkim mam zamiar utrzymać poziom tkanki tłuszczowej i wejść powoli na masę, ale na pewno nie na takich wysokich kaloriach jak ostatnio. I chciałbym żeby to była długa masa, dwa lata bądź dłużej. Szkoda czasu na redukcję. Coraz bardziej podoba mi się
carb back loading i spróbuję zrobić masę właśnie na tym modelu żywienia. Mówią że te wyposzczenie organizmu od węgli i dostarczenie ich w sporej ilości bez pośrednio po treningu działa bardzo anaboliczne. Mam zamiar to sprawdzić, tylko muszę znaleźć więcej sensownych źródeł tłuszczy, bo picie oleju i oliwy szklankami na dłuższą metę nie wchodzi w grę
DZISIEJSZY TRENING:
KOMENTARZ DO TRENINGU:
Może i się powtarzam, ale nadal waga w dół, a ciężar w górę
Z racji że to dość krótki trening to po nim dołożyłem ćwiczenia oddechowe do aktywacji mięśni poprzecznych brzucha. Takie coś co mało kto robi, a jednak wypadało by i o to zadbać.
DIETA:
http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266