SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Trening i zdrowe podejście do diety by ryba266 fotki str. 63

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
ok, tez nie uzywam kciuka, ale 3 palce m ax ;/


Zmieniony przez - canecorso w dniu 2016-03-28 12:07:46

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777678
To jest kwestia treningu i wprawy z czasem choć ja przysiad przedni wykonuję już ładnych naście lat i nie miałem problemów nigdy z chwytem.
Ale już na przykład przysiadu ze sztangą nad głową nie zrobię

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Takiego przysiadu to jeszcze nie próbowałem hehe

DZISIEJSZY TRENING:


KOMENTARZ DO TRENINGU:
Masakra ile ludzi dzisiaj było na siłowni. Chyba jakiś dzień otwarty był
Trening zaczął się ciężko i przy pierwszym ćwiczeniu brakowało siły, ale później było nieco lepiej i nawet udało się troszkę dołożyć żelastwa. Widać dieta alkoholowo cukrowa się nie sprawdza za dobrze hehe

1. -2,5kg
3. +1,25kg. Kilka tyg temu zaczynałem od 5kg, a teraz już 15kg przy pasku
5. Dodałem nowe ćwiczenie, super było czuć boczny akton barku. Zostanie na stałe u mnie w planie. Tylko 7kg a ostatnie powtórzenia ze sporym wysiłkiem. Chodzi o coś takiego. Tylko ciut inną techniką to wykonuję.



6. +1kg
7. + 1 powtórzenie w każdej serii. W końcu coś tu chce iść

DIETA:
http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266 

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
unosznie bokiem na łąwce- fajnie tez wchodzi leząc całkowicie poziomo

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777678
Zrób sobie wersję z taką ławką jak jest na filmie tylko Ty się na niej połóż żeby był delikatny skos dodatni i przed zasadniczym ćwiczeniem barkowym w danym dniu weź sobie 3kg hantle i zrób sobie 3 serie po 15 lub 20 powt zobaczysz co się stanie z barkami.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
No ja właśnie tak się kładłem Rion robiłem to mniej więcej tak jak na tym filmie. Tylko on robi to jakby na dwa ruchy, ja robiłem na jeden ten bardziej do dołu. Tylko nie opuszczałem aż tak nisko.


Ustaw od 6:30 bo nie chce się tak zapisać.
Spróbuję też zrobić tak jak mówisz, przed zasadniczym ćwiczeniem. Ale tylko raz na próbę, bo myślę że na metodę wstępnego zmęczenia jest jeszcze trochę za szybko





Zmieniony przez - ryba266 w dniu 2016-03-28 20:35:47

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777678
raz, że to wstępne zmęczenie a dwa jak dasz ławkę jeszcze nieco niżej to boczna głowa pracuje w takim zakresie, że jak wskoczysz na 15-20 powtórzeń to ona płonie a jak po tym zrobisz wycisk barkowy to jest pięknie. Lepiej zrobić od boku nie pozwalać hantelce zejść za nisko. Pracuje tylko bok bo nie oszukasz ruchu i nie dasz rady nawet delikatnie bujnąć tułowiem.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Ok fajnie spróbuję tak zrobić

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777678
ja generalnie uwielbiam unoszenia nawet robiłem mikrocykle gdzie jedynym ćwiczeniem barkowym były wariacje unoszeń i dawało radę

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Jak już jesteśmy przy barkach Przy wyciskaniu żołnierskim jak sztanga jest nad głową to czy trzeba do końca prostować ręce? Czy może jednak powinny być minimalnie ugięte?

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na silownie dla poczatkujacego

Następny temat

Plan do oceny ++

WHEY premium