SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Trening i zdrowe podejście do diety by ryba266 fotki str. 63

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 85226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
Fajnie wszędzie na plus więc widać, że dobrze reagujesz na trening i miskę więc trzeba ciągnąć dalej.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Dzięki. No dobrze idzie, ale trzeba będzie pomału kończyć to obżarstwo Postawiłem sobie za cel: krata na brzuchu na TO lato!! Także jeszcze trochę i przechodzę na redukcję. Po lecie mądrzejszy o doświadczenia z tej masy, poprawię błędy te które popełniłem tym razem i zrobię kolejną masę.

DZISIEJSZY TRENING:



KOMENTARZ DO ĆWICZEŃ:
1. +2,5kg W końcu doczłapałem się do 80 kg Myślałem że uda się przed nowym rokiem, ale jednak zajęło to troszkę dłużej. Jak to mówią: Ma to być jak maraton, a nie jak sprint.
2. Poprawiona jakość powtórzeń. Nie jest jeszcze idealnie w ostatnich dwóch seriach, muszę nad tym popracować.
3. Progresja zgodnie z harmonogramem
5. + 2,5 kg.

DIETA:
http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266

Pozdrawiam.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
No i gra gitara progres zachowany więc trzeba się tego trzymać. Każdy kolejny sezon dodaje doświadczenia więc kolejna masa będzie jeszcze lepiej przemyślana

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Mam dwa pytania.
Przy podciąganiu na drążku szerokim nachwytem. Do jakiej ilości powtórzeń progresować, zanim zacznę podwieszać ciężar do siebie?
Czy przy wyciskaniu sztangi na klatkę na skosie dodatnim powinienem zachować przedramiona w pionie gdy sztanga jest opuszczona do klaki? Czy mogę złapać szerzej?

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
W podciąganiu na drążku jak teraz dobiłeś do 8 powtórzeń to śmiało możesz dołożyć ciężaru w kolejnych seriach, wiesz nie musi to być dużo ale stopniowo można coś dowieszać do pasa.

W teorii powinno być przedramię pionowo ale jak masz już jakiś okres treningów za sobą to chwyć tak jak Ci wygodniej i jak lepiej czujesz mięśnie piersiowe w części obojczykowej.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Dzięki za odpowiedź, będę działał

DZISIEJSZY TRENING:


KOMENTARZ DO ĆWICZEŃ:
1. +5kg w każdej serii !!! No i jest w końcu 100 kg W sumie wyszło 5 serii roboczych. Po wszystkim padłem prawie na cyce hehe.
3. +10kg W ostatniej serii było już ciężko. W kolejnych tygodniach będę progresował z powtórzeniami. Najtrudniej jest utrzymać sylwetkę idealnie w pionie. Bo jak przechylam się delikatnie do przodu to za duża presja idzie na górną część prostowników i robi się naprawdę ciężko. Trochę pewnie zajmie mi opanowanie techniki do perfekcji.
4. Wstawili nową maszynę. Nie wiem jak to się nazywa, taka maszyna od przysiadów. Zdjęcie załączam poniżej. Robiłem łydki dzisiaj na tym dla odmiany.

Konkretnie dzisiaj przeorałem prostowniki. Na dolną część prostowników High bar + RDL Górną część prostowników pięknie front squad skatował. Trzeba je będzie zaraz dobrze wyrolować.
Dzisiejszy trening był na maxa ciężki. I tak od razu sobie pomyślałem jak ja ogarnę taki trening na redukcji? Na deficycie kalorycznym, gdy ciągle będę nie dojadał. Eh będzie baardzo ciężko.

DIETA:
http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266



Taki potreningowy dzisiaj wleciał: ryż z tego wielkiego wora udziec z indyka, śmietana 30% i warzywa.
Pozdrawiam.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
Wiesz na redukcji nie potrzeba na początku schodzić na deficyt kaloryczny można spokojnie schodzić z kaloriami i zbliżyć się do całkowitego zapotrzebowania a nie wchodzić na ujemny bilans i obserwować. Progres jest więc jest elegancko.
Maszyna całkiem fajna.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Dzięki za dobre rady, jak będzie bliżej do redukcji to na pewno będę miał więcej pytań
Ostre zakwasy nóg i prostowników dzisiaj. Idę rolować, bo od rana mam trochę roboty na kolanach
Pozdrawiam

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
Wczoraj miałem sesję rolowania wieczorem och uczucie bezcenne ale czuć różnicę

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Ta mi też dobrze pomaga rolowanie

Złapało mnie lekkie przeziębienie i myślałem że trening będzie dzisiaj na "pół gwiazdka", ale wcale tak nie było. Sami zobaczcie:

DZISIEJSZY TRENING:


KOMENTARZ DO ĆWICZEŃ:
2. +1 powtórzenie w każdej serii
3. +10kg
6. +1 powtórzenie w ostatniej serii.
7. +2,5kg w każdej serii
8. +2kg w każdej serii
10. +2 powtórzenia w każdej serii

Progres na duży plus Tym bardziej że na pullu zawsze to szło bardzo pomału.

DIETA:
http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266

Dzisiejszy potreningowy :


Pozdrawiam.



Zmieniony przez - ryba266 w dniu 2016-01-21 20:32:31

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na silownie dla poczatkujacego

Następny temat

Plan do oceny ++

WHEY premium