SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Trening i zdrowe podejście do diety by ryba266 fotki str. 63

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
No to super, w takim razie od następnego treningu zaczynam z frontami. Mam nadzieję że sobie poradzę z tym ćwiczeniem. Chcę coś zmienić w treningu nóg bo to jedyna partia na której od początku mojej przygody nie zyskałem nawet centymetra obwodu!! Progres ciężaru jest. Widzę że uda się zmieniają, kształt mięśnia, ale rozmiar ten sam. Może poszło trochę na zasadzie rekompensacji, że spaliłem trochę tłuszczu a w jego miejsce przyszedł mięsień. Tak w ogóle to to jest normalne że ja w 10 miesięcy nie zyskałem w udach nawet centymetra??

DZISIEJSZY TRENING:



KOMENTARZ DO ĆWICZEŃ:
1 Na miękko poszło
2 W ostatniej serii 4 powtórzenia zrobiłem sam i 2 z lekką pomocą.
4 W końcu w ostatniej serii dobiłem do równych sześciu powtórzeń.
5 W przyszłym tygodniu spróbuję dołożyć ciężaru.

Próbowałem robić to przenoszenie tricepsowe, ale w ogóle nie czułem tego ćwiczenia, anie tricepsa nie czułem. Raczej bardziej klatkę i przedni akton barku. Dałem sobie spokój i poszedłem na wyciąg. Zrobiłem dwa ćwiczenia w różnych chwytach. Jeśli chodzi o te przenoszenie tricepsowe to ja chyba nie wiem jak to za bardzo zrobić a na YT nic nie mogłem znaleźć.

DIETA:
http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
Oczywiście jak dasz radę to stosuj odwrotny nachwyt we frontach albo jak nie dasz rady to trzymaj z pomocą pasków na barkach.I filmy mile widziane

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Dzięki za odpowiedź jutro będę ćwiczył te fronty. Planuje nagrać coś za niedługo. Mam tego trochę zaległego

DZISIEJSZY TRENING:


KOMENTARZ DO ĆWICZEŃ:
1. +1 powtórzenie. Także cały czas utrzymuję się tu progresja liniowa +2,5kg co 2tyg. Za tydzień atak na 80 kg 5x5!!!
2. +1 powtórzenie. Po dojściu do jakiej ilości powtórzeń powinienem zacząć podwieszać ciężar przy podciąganiu??
3. Progresja zgodnie z harmonogramem
4. Tutaj doszedłem już do takiego ciężaru że ciężko jest dołożyć choćby jedno powtórzenie. Trzeba byłoby się może zastanowić w jaki sposób pójść dalej.
Reszta bez zmian. Ogólnie siła na plus, waga w górę także wszystko do przodu. Ta masa zaczyna przynosić dobre efekty. Sylwetka coraz lepiej wygląda, wiadomo że brzuch psuje całość i dopiero po solidnej redukcji nabierze to wszystko fajnego kształtu. Cały czas ostro ćwiczę brzuch i mam zamiar odsłonić ładną kratę na te lato

DIETA:
http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266
Pozdrawiam.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
To jak jest progresja w każdym praktycznie ćwiczeniu to znaczy, że wszystko idzie w dobrą stronę.
W uginaniu jak nie jesteś w stanie dołożyć ciężaru to spróbuj w ostatniej serii zwolnić nieco tempo wykonania ćwiczeń aby go jeszcze mocniej przetrenować

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Spróbuję z tym bicepsem tak jak mówisz.

WCZORAJSZY TRENING:


KOMENTARZ DO ĆWICZEŃ:
1. + 1 powtórzenie w ostatniej serii oj ciężko, ciężko.
3. Poszło całkiem fajnie jak na pierwszy raz. Sztangę trzymałem chwytem ciężarowym. Nie było z tym najmniejszego problemu. To ćwiczenie wcale nie jest takie niekomfortowe
4. +2 powtórzenia w każdej serii
5. +2,5kg w każdej serii

DIETA:
http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266
Pozdrawiam.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
Front jest fajnym ćwiczeniem kto ma w miarę fajną mobilność w nadgarstkach, że jest w stanie zastosować chwyt ciężarowy. Niestety wiele osób ma z tym problem lub sztanga spoczywając na barkach i dusi.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
No to ćwiczenie mi się w miarę podoba. Sztanga delikatnie mnie poddusza ale myślę że to kwestia wprawy i opanowania dobrze techniki i będzie git. Na pierwszy raz nie wiedziałem czego się spodziewać i zacząłem od samej sztangi i w kolejnych seriach dokładałem po 5kg. Do końca szło w miarę lekko, także w przyszłym tygodniu podjadę z ciężarem ile będzie się dało.

Wrzucam fotkę żarcia jest to kolacja + posiłki przygotowane na następny dzień.


http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266
Pozdrawiam

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
Jedzenie eleganckie

Z frontem podejdź ostrożnie po trochu dokładaj żeby się przyzwyczaić do ćwiczenia i do ucisku na krtań, żebyś nie odpłynął pod sztangą bo i takie przypadki się zdarzają

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Hehe no w takim razie będę uważał Czasem różne śmieszne wypadki widzi się na YT w filmach typu "gym fail compilation"

DZISIEJSZY TRENING:


KOMENTARZ DO ĆWICZEŃ:

2b. + 5kg w każdej serii
3. Zmieniłem maszynę na taką typu hammer. Bardzo fajnie czułem najszersze w niej. Cały czas jest problem z sporą dysproporcją lewej strony najszerszych grzbietu i już brak mi pomysłów na to. Tak jak ktoś kiedyś mi napisał tu na forum: może i taka jest już moja uroda i nie da się z tym za wiele zrobić. Może to jest spowodowane wadą kręgosłupa.
6. + 3 powtórzenia w ostatniej serii.
7. Poszło całkiem dobrze. W przyszłym tygodniu dołożę ciężaru
10. +3 powtórzenia Tu jest moc, czuję że z treningu na trening będę tu dokładał sporo powtórzeń.

DIETA:
http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266
Pozdrawiam.


Tak ładnie się ualałem Coś tam się zmienia, głównie najszersze chyba poszły w ostatnim czasie:





Zmieniony przez - ryba266 w dniu 2016-01-14 20:06:01

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
Nie jest tak źle z tym ulaniem, węgli jesz sporo to i wody masz naciągnięte sporo. Ale idzie w dobrą stronę

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na silownie dla poczatkujacego

Następny temat

Plan do oceny ++

WHEY premium