SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Trening i zdrowe podejście do diety by ryba266 fotki str. 63

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
No raczej.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Tutaj akurat tym wyciskaniem się nie przejmował zwłaszcza, że nacisk docelowo jest na głowę lateralną. Jak przód barków nie będzie dawał rady wyjdzie to po kilku pierwszych treningach

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
No wszystko wyjdzie po kilku treningach. Jednak push pull to juz nie bedzie.

ja kiedys jechałem tak x czasu: plecy tric, klatka, bic, nogi barki (wyciskania) lekko ramiona i powiem szczerze ze łokiec mnie bolał z 2 miesiace, dopiero gdzies na jakiejs anglojezycznej stronie doczytałem i zdałem sobie sprawe że dojezdzałem trica ciezko 3x w tyg i zupełnie nie miał czasu na regeneracje. pozmienialem w planie po tygodniu zero problemu.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
No widzisz ale to trzeba dojść do takich wniosków u siebie. Potrenuje z 2 tygodnie i będzie miał już pewne odczucia zawsze coś można w trakcie pozmieniać w planie.
2

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
No trzeba szczegolnie jak czlowiek sam siebie trenuje i tak naprawde sam nie wie co z tego wyjdzie:).

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Wiesz jak ktoś po jakimś czasie dobrze odczyta sygnały ciała to jest sobie najlepszym trenerem w pewnym zakresie oczywiści

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Ale odzew w dzienniku hehe
Te ćwiczenia wyciskania w dniu pull o których mówisz to jest max izolacja głowy lateralnej i tam triceps prawie nie bierze udziału. Przy bardzo szerokim wyciskaniu sztangi zza karku może minimalnie, a przy scott press prawie w ogóle. Tam łokcie masz cały czas ugięte i głównie pracujesz poprzez rotowanie ramion do tyłu.
Idę coś podjeść i wrzucę wypiskę z dzisiejszego treningu.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Daj spokój będziesz jadł przecież muskle nie rosną od jedzenia tylko od katowania na siłowni

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Ej no zasłużyłem na tą dzisiejszą miskę
Chyba przez ten upał się yebnąłem i zrobiłem dzisiaj piątkowego pulla za miast wtorkowego hehe, wiele to nie zmienia.
DZISIEJSZY TRENING:


KOMENTARZ:
Ciężki trening przez ten upał, a kolejne dni ma być jeszcze cieplej u mnie
Robiłem dzisiaj wznosy w przód nachwytem w super seriach z scott press. Fajnie barki piekły

DIETA:
http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266 

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
ryba266
Ale odzew w dzienniku hehe
Te ćwiczenia wyciskania w dniu pull o których mówisz to jest max izolacja głowy lateralnej i tam triceps prawie nie bierze udziału. Przy bardzo szerokim wyciskaniu sztangi zza karku może minimalnie, a przy scott press prawie w ogóle. Tam łokcie masz cały czas ugięte i głównie pracujesz poprzez rotowanie ramion do tyłu.
Idę coś podjeść i wrzucę wypiskę z dzisiejszego treningu.


Ok poprostu jakby cos sie działo to bedziesz wiedział od czego, ale moze wszystko bedzie spoko wiec luz:P
2

>>> Maszeruj albo giń <<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na silownie dla poczatkujacego

Następny temat

Plan do oceny ++

WHEY premium