SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Trening i zdrowe podejście do diety by ryba266 fotki str. 63

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 85047

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Nie no wiadomo że tak. Sam kiedyś paliłem, czasem popijałem i żarłem syf. Mało ruchu i upasłem się jak prosiak. Już dość dawno temu zmieniłem swoje życie o 180* i bardzo cieszę się z tego. Jakbym miał się zastanawiać nad tym czy coś mi się stanie, czy nie, czy warto to pewnie ważyłbym już ze 120kg hehe. A tak mam nową fajną pasję, taki sposób na życie.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
O to właśnie chodzi trzeba znaleźć pozytywne strony treningu i trzymania miski. Nie chodzi tylko i wygląd ale i samopoczucie, podejście do życia i trening charakteru a to wszystko sprawia, że żyje się nam po prostu lepiej.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Zastanawiam się czy jeszcze ciąć kalorie z tłuszczy czy już wziąć się za węgle? Tak wygląda aktualnie BTW w dzień treningowy 210 80 495 3540 kcal. Aktualna waga około 83kg. W pozostałe dni mam mniej kalorii.


Zmieniony przez - ryba266 w dniu 2016-04-14 20:47:36

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Jeśli już konieczne cięcie to z węgli by możnabyło coś uszczknąć bo tłuszczu nie masz jakoś przesadnie dużo więc można by było zostawić jak jest.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Ok ale kalorie muszę ciąć dalej bo póki co nie zeszło za wiele. Zresztą 3500 kcal to jest na pewno za dużo dla mnie żeby zacząć chudnąc. Podejrzewam że gdzieś w okolicy 3200 kcal zacznie ładnie już lecieć. Ale mam zamiar pomału powiedzmy co 100-150 kcal tygodniowo obcinać i obserwować cały czas wagę i obwody.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Takie rozwiązanie jest najlepsze jeśli nie zależy na gwałtownej redukcji więc lepie odejmować po trochu ale regularnie. Choć tak na prawdę 100-150kcal to może być błąd policzeniowy

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
rion10
Takie rozwiązanie jest najlepsze jeśli nie zależy na gwałtownej redukcji więc lepie odejmować po trochu ale regularnie. Choć tak na prawdę 100-150kcal to może być błąd policzeniowy

To polecasz raczej ciąć "drastyczniej"? No ja wszystko ważę i spisuje skrupulatnie także raczej nie ma błędów. Jedynie mięso może być bardziej tłuste niż poprzednim razem itp. Z stąd mogą być ewentualne błędy.

DZISIEJSZY TRENING:


KOMENTARZ DO TRENINGU:

1. +2,5kg
3. Użyłem tym razem dwóch talerzy, razem do kupy. Przez co ćwiczenie zrobiło się duuużo trudniejsze. Tu już nie oszukasz musisz ściskać je cały czas na maksa, inaczej spadną ci na twarz Pompa piękna, żebym miał taką klatkę jak zaraz po tym ćwiczeniu to już byłoby fajnie
5. Próbowałem dzisiaj na zmianę z odwodzenie ramienia w bok z hantlem na ławce dodatniej. I we wznosach bokiem jednak trochę inaczej czuć bok barku. W wersji siedząc lepiej idzie to wyizolować no i nie da się oszukać
6. +2,5kg

DIETA:
http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266 

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
U Ciebie żadne drastyczne cięcia nie są potrzebne bo nie jesteś zalany i nie masz wysokiego bf spokojnie odejmuj po troszku i obserwuj a będzie dobrze.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Trochę jestem zalany, ale to moje zdanie Poza tym strasznie mi wywaliło brzuch do przodu. Nie mam na myśli tłuszczu tylko taki balon. Słyszałem że ćwiczenia wielostawowe mogą się do tego przyczyniać. Dołożyłem sobie ćwiczenie vacuum na węższą talię. Mam nadzieję że to coś pomoże. Kiedyś miałem taki fajny płaski brzuch

Taki objadek dzisiaj. Raba gładzica z targu, ziemniaki i sałata z jogurtem naturalnym.


Cały dzień oszczędzałem kalorie zaraz idę smażyć omleta na wypasie

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Usunięty przez ASNF za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na silownie dla poczatkujacego

Następny temat

Plan do oceny ++

WHEY premium