SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Trening i zdrowe podejście do diety by ryba266 fotki str. 63

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 85234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
Jak już się jest choćby średniozaawansowany to na barkach wywołać mikrouszkodzenia to trzeba im dać nieźle popalić. Regeneracje jeszcze fajnie działa.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
rion10
Jak już się jest choćby średniozaawansowany to na barkach wywołać mikrouszkodzenia to trzeba im dać nieźle popalić. Regeneracje jeszcze fajnie działa.

No to jak one będą rosły bez mikrouszkodzeń?

Wracam po krótkiej przerwie. Byłem kilka dni na wyjezdzie. Treningi naszczęście udało się ogarnąć. Wprowadziłem też nowt model żywieniowy Carb Back Loadnig. Sprawdza się super. Tu mam mały dowód na to że trenowałem, a nie odpoczywałem

Zdjęcie wyszło zamazane bo ręce m isię trzęsły ze stresu hehee
Nie żeby to był dla mnie jakiś wielki autorytet ale fotkę można zrobić
Od jutra lecimy dalej z tematem. Zostało już niewiele czasu raptem z 6 tyg. Brzuch pomału się odsłania, mam nadzieję że do lata będzie ładna kostka

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
No to elegancko, że treningi zachowane a widzę, że z gwiazdą polskiego internetu udało się zrobić fotkę więc widać, że czas dobrze wykorzystany.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
ryba266
rion10
Jak już się jest choćby średniozaawansowany to na barkach wywołać mikrouszkodzenia to trzeba im dać nieźle popalić. Regeneracje jeszcze fajnie działa.

No to jak one będą rosły bez mikrouszkodzeń?


One mają mikoruszkodzenia ale nie tak odczuwalne jak w innych partiach. Barki mają taką budowę anatomiczną, że są zbudowane z wielu cienkich pasm mięśni więc trzeba je atakować pod różnymi kątami stąd nie zawsze mikrouszkodzenia są wyczuwalne. Co nie zmienia faktu, że będą się rozwijać.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
rion10
No to elegancko, że treningi zachowane a widzę, że z gwiazdą polskiego internetu udało się zrobić fotkę więc widać, że czas dobrze wykorzystany.

Hehe no byłem w PL na taki dłuższy weekend. Poszedłem na siłkę do takiego eleganckiego hotelu ze spa, basenem itd. I najpierw go w holu wyczaiłem, a później jak ćwiczyłem to przyszedł cardio zrobić. Mówię a co mi tam podejdę i zagadam Nawet przyjemny gość. Plecy i łapy ma konkretne, ale bandzioch też hehe. Palumboism czy jak to tam się nazywa.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
No i fajnie bo takie spotkania trzeba wykorzystywać bo nie zdarzają się codziennie. Zagadać fotkę wspólną strzelić

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
DZISIEJSZY TRENING:


KOMENTARZ DO TRENINGU:
WL ciężko ostatnia seria ale ktoś tam pomógł w ostatnich powtórzeniach. Natomiast w następnym ćwiczeniu zaskakująco lekko poszła ostatnia seria.

DIETA:
http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266

Wczoraj przez cały dzień 21g węgli. Dzisiaj do treningu 24g węgli, ciężko ale da się wytrzymać. Za to fat leci w oczach. Normalnie każdego kolejnego dnia widzę różnicę w lustrze. Dzisiaj zaraz po treningu brzucha zobaczyłem już 6 kostek. Ostatnie dwie niewyraźne ale pokazują się Jak nic się nie spier... to będzie kostka na lato Pierwszy raz w życiu Teraz mam ładowanie węgli idę na coś słodkiego

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
No na takiej ilości węgli to ja bym nie funkcjonował ale jeśli Ci idzie dobrze to nie ma co szaleć i trzymać się pierwotnie obranego planu

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
No takie są założenia carb back loadingu. Dużo osób chwali ten system żywieniowy. W skrócie to wygląda tak że do treningu nie jemy węgli, za to po treningu ładujemy węgle w sporej ilości, najlepiej węglowodany proste. W dzień nie treningowy low carb max 30g węgli.


Zmieniony przez - ryba266 w dniu 2016-05-30 20:16:19

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777801
Wiem na czym polega cbl ale ja nawet w dni nietreningowe nie jestem w stanie egzystować na tak niskiej podaży węglowodanowych

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na silownie dla poczatkujacego

Następny temat

Plan do oceny ++

WHEY premium