SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Trening i zdrowe podejście do diety by ryba266 fotki str. 63

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 85403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Gratulacje, są postępy to od razu człowiek nabiera chęci do ćwiczeń.
Przejrzałem dziennik i z tak trzymaną michą, murowany sukces. Powodzenia!
I gratuluję redukcji z pierwszej strony. Imponujące. :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Dzięki za dobre słowa

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
DZISIEJSZY TRENING:



KOMENTARZ DO ĆWICZEŃ:

1. +2,5 kg
3. Lekko poszło za tydzień dołożymy ciężaru.
4. +10 kg
5. +2 powtórzenia w ostatniej serii za tydzień dołożymy ciężaru.

DIETA:

http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266 

Za radą Tadeusza Sowińskiego zacząłem w posiłku po treningowym tłuszcze podbijać formą zemulgowaną. Chodzi tutaj o tłuszcz jajeczny bądź mleczny. Dużo łatwiej przyswajalny niż np oliwa czy rzepak, które w oknie anabolicznym mogłyby nie potrzebnie spowolnić trawienie.

Pozdrawiam.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777975
Idzie bardzo fajnie bo jak pas w dół a inne obwody w górę to tylko się cieszyć. Zaglądam regularnie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
rion10
Idzie bardzo fajnie bo jak pas w dół a inne obwody w górę to tylko się cieszyć. Zaglądam regularnie

W pracy mam kardio to pewnie dlatego z pasa zleciało Pracuję na rafinerii naftowej i jakiś czas temu miałem do wyboru albo samochód, albo rower. Wiadomo że wybrałem rower A że teren jest dość spory to kilka kilometrów dziennie zawsze wpadnie. Czasem w deszcz, pod wiatr, ale zawsze to zdrowej heh

Dzisiaj dzień nie treningowy. Także odpoczynek, relaks. Jest chwilka czasu to może napiszę o aktualnej suplementacji.
Rano przed śniadaniem 5g kreatyny cm3
Do śniadania 1g witaminy C + glukozamina/chondroityna/ MSN(Metylosulfonylometan) to taki kompleks na stawy.
Przed treningiem 4g beta alaniny + 8g BCAA z ostrovit (dla prawdziwych twardzieli ) więcej nigdy nie kupię tego syfu heh.
Po treningu 5g cm3 i 30g WPC
Do kolacji omega3 i universal nutrition Daily Formula
Przed snem zma i 1g wiatminy C.
Pozdrawiam

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777975
A witaminy D nie suplementujesz w tym okresie ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
No właśnie chwilowo zrobiłem sobie przerwe od D3 i K2MK7. Brałem wcześniej spore dawki i mój organizm chyba sie nasycił. Metodą prób i błędów doszedłem do tego że od tych witamin mocno wysusza mi się skóra. Szczególnie na dłoniach i ustach. Odpocznę trochę od tego i znowu zacznę suplementować.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777975
Ale witaminy D nie przyjmuje się na wyczucie tylko trzeba zrobić badanie i utrzymać.

Ile przyjmowałeś ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
5000 iu co dwa dni. Takią dużą dawke mama. Może lepiej było by to brać co 3-4 dni?

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6527 Napisanych postów 62331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777975
Wiesz co ja biorę podobnie 5000ui co drugi dzień i podniosłem sporo poziom i od jakiegoś czasu się utrzymuje. Zrób sobie badani, żebyś miał punkt odniesienia. Za poziom wit D płaciłem chyba 40-50 zł więc tragedii nie ma

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na silownie dla poczatkujacego

Następny temat

Plan do oceny ++

WHEY premium