SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Trening i zdrowe podejście do diety by ryba266 fotki str. 63

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
rion10
Wygląda w porządku jednak dopnij łopatki jak drążek dotyka ud to jeszcze zwiększy doznania.
A jeszcze lepsze są gdy każde powtórzenia zaczniesz z deadhangu. Czyli jak wróci drążek na górę to wówczas sztabki powinny leżeć na stosie i w mięśniech rozluźnienie, Ale ta wersja jest w porządku i potrafi zorać najszersze.

Ok kumam o co chodzi
Dawno Cię nie było, a nie ukrywam że czekałem aż odpowiesz hehe

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
rion10
Deadstart daje fajne efekty niestety nie każdy na siłce ma racka żeby zrobić taką wersję wyciskania leżąc. Ale warto spróbować.

Nie robiłem tego na rackach? Puma nic nie wspominał o rackach. Pisał tylko żeby zaczynać z klatki. Ja po prostu powoli opuszczałem sztangę na klatkę, trzeba ją jeszcze wyhamować przed klatką, tam robiłem pauzę i wyciskałem do góry. u góry bez pauzy na dół i znowu pauza na dole. Było super hehe

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777629
To nie była wersja z deadstartem. Deadstart to wersja gdzie sztanga ląduje na pinach rack i zaczynasz z martwego punktu ale wersja z pauzą na dole też jest kozacka. Mała rzecz a robi robotę

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777629
ryba266
rion10
Wygląda w porządku jednak dopnij łopatki jak drążek dotyka ud to jeszcze zwiększy doznania.
A jeszcze lepsze są gdy każde powtórzenia zaczniesz z deadhangu. Czyli jak wróci drążek na górę to wówczas sztabki powinny leżeć na stosie i w mięśniech rozluźnienie, Ale ta wersja jest w porządku i potrafi zorać najszersze.

Ok kumam o co chodzi
Dawno Cię nie było, a nie ukrywam że czekałem aż odpowiesz hehe


Mam w ostatnich dniach kumulację spraw na głowie zawodowych i prywatnych a w dodatku syn coś przeziębiony więc trzeba jakoś sobie radzić

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Aha. ale wtedy jak kładziesz ją na tych pinach to jakby nie patrzeć luzujesz mięśnie. A to chyba nie do końca dobrze? Chyba lepiej jak cały czas utrzymujesz napięcie mięśniowe?

rion10
Mam w ostatnich dniach kumulację spraw na głowie zawodowych i prywatnych a w dodatku syn coś przeziębiony więc trzeba jakoś sobie radzić

Nie no wiadomo każdy ma swoje sprawy

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777629
Wersja z z racka jest świetna jak wiele ćwiczeń z deadstartu jak dociski barkowe. Inaczej pracuję włókna jak są cały czas napięte a inaczej jak musisz wygenerować moc na sensownym ciężarze aby ruszyć ciężar. Spróbuj a zobaczysz różnicę. Podrzuć mi link do tego artu o klatce.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Wysłałem Ci na pw.
Rion z jakiego regionu Polski Ty jesteś? Pytam, bo chcę wybrać się do jakiegoś dobrego fizjoterapeuty najlepiej takiego co ma pojęcie o sportach siłowych. Chciałbym żeby mnie przebadał sprawdził jakie mam wady postawy, wiem że coś z lewym barkiem jest nie halo. Lewy najszerszy rośnie dwa razy wolniej niż prawy. Pewnie są też inne wady o których nie wiem. Może dostałbym jakieś ćwiczenia do korekty. Pewnie mógłbyś kogoś polecić Ja jestem z pomorza, tzn przyjeżdżam tam dwa razy w roku do rodziców.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777629
To ja brachu drugi koniec Polski bo ja małopolska więc nie do końca wiem kto mógłby Ci tam pomóc. Banan polecał naszego kolegę moderataora Darka Domagałe ale on też raczej centrum Polski.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Hehe no to rzeczywiście całkiem po drugiej stronie No nic założę jakiś temat w dziale zdrowie może kogoś polecą użytkownicy.
Powiedz mi w takim razie co myślisz o tych pauzach przy WL, jest sens? Czy raczej zrobić ten deadstart? Bo racki mam na siłce więc problemu nie ma. Tylko tak jak pisałem te pauzy zrobiły wczoraj masakrę

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777629
Na razie zrób sobie z pauzą na dole i zobaczysz na ile będzie fajnie nowa metoda się sprawdzać potem wskoczysz na deadstart.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na silownie dla poczatkujacego

Następny temat

Plan do oceny ++

WHEY premium