SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Trening i zdrowe podejście do diety by ryba266 fotki str. 63

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
korpus 73
ramie 77
wzrost 180

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
Teoretycznie powinieneś lepiej czuć się przy klasycznym martwym ciągu niż sumo. Tak wynika z proporcji choć to tylko teoria i generalnie wybieraj taką formę martwego, która Ci lepiej lerzy.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Dzięki. Na razie zostanę przy klasyku ale z czasem na pewno zmienię dla odmiany na sumo.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
Warto od czasu do czasu zmienić choćby tylko po to żeby sprawdzić, która wersja bardziej nam odpowiada.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Robiłem dzisiaj sumo i klasyka zresztą też Urwałem się wcześniej z roboty i miałem trochę czasu pokombinować, także wpadło sporo dodatkowych serii MC. Wygląda chyba na to że sumo jest bardziej dla mnie. Niby jest ciężej, ale plecy są raczej w lepszej pozycji. Coś tam nagrałem to jutro wrzucę. Teraz idę ładować węgle.
Pozdrawiam

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
Kwestia dobrania wersji pod siebie, ja bardzo długo leciałem sumo i najlepsze wyniki w nim targałem ]

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
rion10
Kwestia dobrania wersji pod siebie, ja bardzo długo leciałem sumo i najlepsze wyniki w nim targałem ]

Ja na razie będę robił obie wersje na osobnych sesjach treningowych. Z czasem zobaczę która u mnie zostanie, ale sumo póki co chyba jest bezpieczniejsze dla moich pleców, zresztą sam zobacz poniżej są dwa filmy.

TRENING:


DIETA:
http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266 
Cały czas odnotowuje progres, bądź powtórzeń bądź ciężaru. W niektórych ćwiczeniach przebiłem już swoje maxy, w innych już się do nich zbliżyłem. A waga jest jakby nie patrzeć 7kg mniej. Także jest dobrze. Sport dla cierpliwych nie






Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
Zdecydowanie lepiej trzymasz grzbiet w wersji sumo więc zostań przy niej póki co. A jakie odczucia po treningu z mc sumo.
Ja jak byłem nieco młodszy to w sumo pociągnąłem trochę więcej niż swoją dwuwagę więc nie było źle

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Szczerze trochę dziwnie Dziwnie szeroko się stoi, a wiem że inni stają nawet szerzej. No i jakoś ciężej było oderwać sztangę od gleby niż w klasyku, ale to raczej standard z tego co mówią inni. No ale to był pierwszy trening sumo, pewnie dalej będzie już tylko lepiej.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
Bo zmieniła się pozycja i od razu zmienia się dźwignia ale to są początkowe problemy. A nie czujesz np mocniejszego zaangażowania przywodzicieli?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na silownie dla poczatkujacego

Następny temat

Plan do oceny ++

WHEY premium