SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sidex95 - Może kiedyś przymasuję ^^ - fotki str. 31

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36453

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 502 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3196
Witam !!!

Postanowiłem założyć sobie dziennik, w celu korekty moich błędów.

Mój główny cel to masa , chcę osiągnąć 80kg . Przy tym chcę także zwiększyć moją siłę.

Teraz troche o mnie :

Wiek - 16 lat
Wzrost - 179cm
Waga - 65

Trening:

3x w tyg ( wtorek , czwartek , sobota )

rozgrzewka :
1 seria na 50% CD (ciezaru docelowego/roboczego,czyli takiego,na ktorym wykonasz ostatnia serie) x 15p
1 seria na 75% CD x 15p
trening docelowy
2 serie 100%(CD) x 12-15

Wszystko dotyczy tych ćwiczeń :
1. przysiad 45kg



2. rdl (rumunski martwy ciag) 45kg



3. wyciskanie na lawce 35kg



4. wioslowanie 40kg



5. wyciskanie w staniu 22,5kg



6. Podciąganie nachwytem tylko 4 powtórzenia.
Z podciągania brak.

Trochę ciężko bary idą z powodu kontuzji , którą miałem (częsciowe zerwanie więzadeł w prawym barku)

Filmiki są z wczoraj .

Diety ścisłej nie posiadam , nie stać mnie , rodzice też nie dofinansują ;p , ale staram się jeść produkty z białkiem i węglami (masa );d np. ryż , makaron , twaróg etc. Czasami się uda coś wykombinować.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2581 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11563
Sidex!!! co sie z Tobą dzieje? pewnie napyerdalasz po kryjomu i za pół roku sie znów pokażesz o 20 kg wiekszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2111 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34922
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
jak dla mnie w rdl cienko z techniką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 502 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3196
moze temu ze za szybko robie tak sie wydaje, bede robil wolniej w next tyg jak zwieksze ciezar znowu dodam filmiki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
ok, zwróc uwage na dół swoich pleców, wyginasz je, zreszta jak opuszczasz się to też garba robisz..


bez diety może być troche cięzko z masą, ale jedz jak najwiecej, moze pójdzie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 502 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3196
Co do diety , to mam zamiar zrobic jakas na rok szkolny . Póki co za mało czasu mam i pieniedzy.

Filmik z samego rdl postaram sie nagrac jutro . Zobaczymy czy bedzie poprawa.

Reszta filmikow dopiero w next tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
za mało czasu masz w wakacje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 502 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3196
No ja akurat mam malo ;p . Jak jest robota to sie wstanie zje sniadanie i o 9:00 do 20-21:00 sie robi. W tym czasie zjem moze kilka kanapem i oczywiscie jak wracam to kolacja.
Nie kazdy dzien tak mam , niektore tylko do 17-19.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1168 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13775
przysiady do ziemi rób a nie takie badziewie ;)

"Abs of a skinny guy is like a fat girl with big boobs... it dosent count."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 227
Za szybko wykonujesz ćwiczenia. W przysiadzie pilnuj, aby kolana nie wychodziły za palce stóp. Wiosłując ugnij bardziej nogi w kolanach i ciągnij sztangę bliżej ud. Przy wyciskaniu staraj się żeby ręce tworzyły kąt prosty w stosunku do klatki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
W przysiadzie pilnuj, aby kolana nie wychodziły za palce stóp.

Ciekawi mnie kto rozpowszechnił ten mit.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 x 5, 2 x 8 - co to znaczy?

Następny temat

Mój plan treningowy

WHEY premium