SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Trening i zdrowe podejście do diety by ryba266 fotki str. 63

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 85022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Ewentualnie zrób push press jako kontynuację ohp jak już nie dajesz rady zrobić ohp to dodaj wówczas 2-3 serie push press jako ciąg dalszy serii

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
O to jest super pomysł Bez drastycznych zmian w planie, a i objętość jakoś strasznie nie wzrośnie

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Dokładnie bo takich drastycznych zmian nie potrzeba a lekkie wybicie pozwoli podnieść nieco większy ciężar i da bodziec układowi nerwowemu

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
TRENING:


DIETA:
http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266 

Rion pewnie mnie zlinczuje za nie do końca proste plecy, ale ja już naprawdę nie wiem jak mam utrzymać te plecy w łuku Inna kwestia jest taka że ja w ogóle nie czuję żebym przeciążał plecy. Już bardziej je czuje po uginaniu sztangi na biceps



Tu już było chyba trochę za dużo, przechylało mnie do przodu. Myślę że dlatego że sztanga stała za daleko ode mnie



Za tydzień zostanę chyba przy tych 110kg narazie, albo dołożę do tego 2,5kg. Ciekawe jest to że w siadzie mam tyle samo hehee. No ale MC zacząłem robić może z 1,5 miesiąca temu. A siady męczę już z 1,5 roku
Wiosło poszło wyjątkowo lekko i zrobiłem w ostatniej serii 12 ruchów, za tydzień spokojnie dokładam. Siła poszła dobrze na wiośle, bo pamiętam jeszcze kilka tygodni temu to 34kg było dla mnie za ciężkie i już zastanawiałem się nad obniżeniem ciężaru.


Zmieniony przez - ryba266 w dniu 2017-01-10 20:21:03

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Nie jest tragicznie i trzeba pamiętać, że przy podejściu pod ciężary bliskie maksa ta technika nie będzie na wypasie ale trzeba mieć świadomość, że może coś chrupnąć i będzie kontuzja.
Dołóż 2,5 kg i będzie git.
A to że w przysiadzie i mc jest podobnie z ciężarem to bardzo dobrze

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
uff już myślałem że mnie zlinczujesz A może masz jakieś sugestie na czym powinienem popracować, żeby było lepiej. Gdzieś wyczytałem ostatnio że ten ruch powinien być inicjowany od pośladków i tak starałem się to robić. Ostatnio zacząłem analizowałem filmy z tego sumo i doszedłem do wniosku że zaczynam z biodrami za wysoko przez co za duże obciążenie idzie na plecy. Teraz starałem się zaczynać z pozycji gdy uda są mniej więcej równolegle do podłogi. Na zablokowanych plecach, tak żeby najpierw poszły pośladki, dalej czwórki z przywodzicielami i dopiero prostowniki. Wiadomo że w tych dwóch ostatnich seriach trochę się to już rozjeżdża.


Zmieniony przez - ryba266 w dniu 2017-01-11 13:21:42

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Brakuje gdzieś mobilności może w biodrach albo trzyma gdzieś w tyle uda. Można spróbować też delikatnie podnieść sztangę do góry np na krążkach i to powinno nieco poprawić sytuację.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Biodra są ok z tego co mi się wydaje. Oglądałem różne materiały na temat rozciągania bioder i to co teoretycznie powinno mi sprawiać problem jest dla mnie łatwe do zrobienia. Także tutaj chyba jest ok. Jeśli chodzi o tył uda to ja to mobilizuje przynajmniej dwa razy w tyg. Najpierw konkretne rolowanie piłką do lacrosse ze łzami w oczach, później mobilizacja z pomocą drugiej osoby, prawie do posrania się że tak powiem. Na początku nie powiem efekty były , ale od dłuższego czasu noga nie chce pójść choćby o centymetr dalej. Ale rewelacji w tyle uda nie ma jeśli chodzi o mobilność.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777742
Czyli gdzieś tam trzyma jest tam sporo do pracy ale najlepiej by było coś dopytać fizjo na wizycie czy w tym Cię trzyma

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Ok mam tam takiego fizjoterapeutę u mnie na siłowni ma gabinet. Słaby jest kiedyś byłem u niego z ręką, coś tam cudował, ale nie "naprawił" Ale coś takiego jak sprawdzenie mobilności to chyba sobie poradzi hehe Wydaje mi się że to są podstawy.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na silownie dla poczatkujacego

Następny temat

Plan do oceny ++

WHEY premium