SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Trening i zdrowe podejście do diety by ryba266 fotki str. 63

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
I tak zrobię

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
DZISIEJSZY TRENING:


DIETA:
http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266 

Mam zakupione mnóstwo słodyczy: czekolady, ciastka, ciasto, gofry z bitą śmietana i brzoskwiniami itd. Idę ładować, jutro bądź pojutrze będzie podsumowanie redukcji.
Pozdro

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
he he dobre ładowanie nie jest złe, jak teraz się naładujesz to na zdjęciach wyjdziesz dwa razy większy

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Elo masakra teraz bez pompy napiąłem łapke i żyły normalnie grubości palca
Nie mam żadnego doświadczenia w takim ładowaniu. Nie wiem czy powinien jeszcze ładować czy już wystarczy. Wsumie czuję się syty, może później wrzucę jeszcze trochę czekolady


Zmieniony przez - ryba266 w dniu 2016-07-01 21:35:38

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
No jak ktoś był na niskich węglach i teraz dołożył węgli to wygląda zapewne świetnie po ładowaniu

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Zrobiłem fotki i chciałbym je ułożyć obok siebie żeby było porównanie. Możecie mi polecić jakiś prosty i darmowy program do tego?
Dobra jakoś to ogarnąłem jutro postaram się wrzucić wszystko.


Zmieniony przez - ryba266 w dniu 2016-07-02 18:01:45

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
No dobra nadszedł czas podsumować ostatnie miesiące redukcji. Ogólnie jestem zadowolony z przebiegu redukcji i aktualnej formy. Po raz pierwszy raz w życiu mam zarys kratki na brzuchu więc jest się z czego cieszyć. Sporo się nauczyłem i dowiedziałem o moim organizmie. Znalazłem nowy system żywieniowy, na tą chwilę wydaje mi się prawie idealny dla mnie.
POMIARY Z PRZED I PO:


POMIAR FAŁDY TŁUSZCZU:


POMIARY SIŁOWE:
Nie sprawdzałem maxów mogę podać jedynie orientacyjnie
WL 80kg x 7 teraz 80kg x 4
Low Bar Squats 100kg x 6 teraz 95kg x 6
OHP 50kg x 5 teraz 45kgx 5
Front Squat 70kg x 8 teraz 70kg x 7

ZDJĘCIA Z KOŃCA MASY I AKTUALNE:






DODATKOWE ZDJĘCIA:








Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
No bardzo ładnie to wygląda a zapewne na żywo jest lepiej niż na fotkach.
Widać, że ta masa się ładnie rozlokowała i na prawdę fajnie wyglądają czwórki.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Dzięki. No pomału to zaczyna wyglądać. I myślę że na kolejnej masie będzie sporo lepiej, bo wiem gdzie były błędy i mam zamiar je poprawić.
Ładowanie które robiłem przed fotkami, całkowicie spalone hehe. Zaraz po treningu podjadłem sporo słodyczy i wtedy mnie nabiło fajnie. Ale następnego dnia jak poprawiłem słodyczami to już nie było takiego efektu, i nie czułem nabicia. Na koniec dostałem rozwolnienia od tego hehe Ale w sumie nie ma co się dziwić, taki post o cukru i tłuszczu, a później na raz tyle opierdzielić hehe.

DZISIEJSZY TRENING:


DIETA:
http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266 

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
No właśnie tak mi się wydawało, że ładowanie nie do końca się udało ale widać progres od razu więc idzie to wszystko w dobrą stronę

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na silownie dla poczatkujacego

Następny temat

Plan do oceny ++

WHEY premium