SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Trening i zdrowe podejście do diety by ryba266 fotki str. 63

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 85076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Rion doradź mi proszę czy tak będzie dobrze z tym planem:

Chodzi mi przede wszystkim o barki bo tam teraz "namieszałem" Nie za dużo tego dałem na tą partię? Generalnie jest tak to ustawione, że przy na pushu jest tylko jedno ćwiczenie i na następny dzień na pull dobitka dwoma ćwiczeniami i większą objętością. Później jest dzień przerwy i znowu push jedno ćwiczenie. Na następny dzień dwa ćwiczenia i większa objętość. Później sobota, niedziela regeneracja. Nie za dużo to będzie na barki? Chodzi mi przede wszystkim o hipertrofie lateralnej głowy.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777745
Jest ok głowa boczna lub dużą objętość treningową ale lubi też ataki pod różnymi kątami więc warto by było ją zaatakować jakąś serią łączoną albo mds wówczas dostanie odpowiednie bodźce ale tak czy inaczej po tak zwiększonej objętości później musi przyjść mikrocykl z jednym ćwiczeniem aby barki wróciły i zebrały tę masę

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Ok dzięki, wszystko rozumiem To teraz 6-8 tyg je tak będę tyrał. Mam trochę nowych ćwiczeń i może minąć te dwa tygodnie nim to dobrze załapie. A w następnym mikrocyklu odpuścimy barki, zostawi się tylko bazowe ćwiczenia. Skupię się wtedy mocniej np na klatce

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Wyciskania w dniach pull to troche nie do konca zgodne z założeniem push pull:)

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Oj tam szczegół, taka jest potrzeba. Zresztą to scott press to prawie jak pull
Nie bardzo jest jak to inaczej upchnąć. Te ćwiczenia mają angażować głowę boczną barku. Głową przednią zajmuję się na pushu. A nie dobrze byłoby robić obie w jednym dniu. Zresztą już widziałem lepsze wynalazki, typu siady w dzień pull :-E

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
To nie lepiej byłoby Ci polecieć klasycznym splitem 4 dniowym ? I np w jednym dniu robić barki z tricem. W ten dzień mógłbyś konkretnie popracować nad ta partią ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Na pewno nie Zasadnicza różnica, każda partia raz w tyg. Przy aktualnej objętości spokojnie robię każdą dwa razy w tyg. Gwarantowany lepszy progres. Potwierdzają to badania

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777745
Jak chcesz podgonić jakąś partię to musi być co najmniej dwa treningu w skali tygodnia zwłaszcza w tak małej partii jak barki.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
ryba266
Oj tam szczegół, taka jest potrzeba. Zresztą to scott press to prawie jak pull
Nie bardzo jest jak to inaczej upchnąć. Te ćwiczenia mają angażować głowę boczną barku. Głową przednią zajmuję się na pushu. A nie dobrze byłoby robić obie w jednym dniu. Zresztą już widziałem lepsze wynalazki, typu siady w dzień pull :-E


Ja bym jednak nie dawal wyciskan w dzien pull, bedziesz w sumie obciazal przod barku i tric 4 x wtyg. Nie wiem jakie tam beda klamoty ale to moze byc za duzo. Lepiej jezeli chodzi o barki to obmyslec jakies skladanki roznych unoszen. Lepiej na tym wyjdziesz imo.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 259961
W dzien klaty tez barki pracuja jakby nie patrzec ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na silownie dla poczatkujacego

Następny temat

Plan do oceny ++

WHEY premium