SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[BLOG] Trening i zdrowe podejście do diety by ryba266 fotki str. 63

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 98206

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7053 Napisanych postów 63257 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787423
No i to jest najważniejsze, że po wprowadzonych zmianach ruszyło dalej do przodu.

W drążku też wygląda to już fajnie widzę, że forma jest a jak jeszcze nie ma to zaraz będzie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 2385 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22108
Dzięki Rion za dobre słowa ale z tą formą to jest tak jak mówią: "Z gówna bata nie ukręcisz" Wyjdzie na pewno chudo, ale co zrobić jak masa mięśniowa jest śladowa. Po wszystkim mam zamiar utrzymać poziom tkanki tłuszczowej i wejść powoli na masę, ale na pewno nie na takich wysokich kaloriach jak ostatnio. I chciałbym żeby to była długa masa, dwa lata bądź dłużej. Szkoda czasu na redukcję. Coraz bardziej podoba mi się carb back loading i spróbuję zrobić masę właśnie na tym modelu żywienia. Mówią że te wyposzczenie organizmu od węgli i dostarczenie ich w sporej ilości bez pośrednio po treningu działa bardzo anaboliczne. Mam zamiar to sprawdzić, tylko muszę znaleźć więcej sensownych źródeł tłuszczy, bo picie oleju i oliwy szklankami na dłuższą metę nie wchodzi w grę

DZISIEJSZY TRENING:


KOMENTARZ DO TRENINGU:
Może i się powtarzam, ale nadal waga w dół, a ciężar w górę
Z racji że to dość krótki trening to po nim dołożyłem ćwiczenia oddechowe do aktywacji mięśni poprzecznych brzucha. Takie coś co mało kto robi, a jednak wypadało by i o to zadbać.

DIETA:
http://www.myfitnesspal.com/food/diary/ryba266 

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 237 Napisanych postów 3943 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80353
To kozacko ci idzie redukcja jak ciężar do góry oby tak dalej

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 2385 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22108
No jakoś się udaje, co prawda WL lekko w dół, ale na razie nieznacznie.
Zostało mi ostatnie 5 tyg redukcji kalorie 2700 i póki co jest to komfortowa ilość. A nie zrobiłem jeszcze nawet minuty aerobów Mam zamiar przez kolejne dwa tyg obcinać 100 kcal tyg tak jak do tej pory, a później na końcówkę wrzucę jeszcze aeroby i może fat burner. Krata powinna się pokazać.
1

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7053 Napisanych postów 63257 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787423
O to chodzi właśnie ta redukcja nie ma być mordęgą z milionem aerobów ale da się zrobić ją przyjemniej
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 237 Napisanych postów 3943 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80353
ja np lubie biegac i nawet na teraz na masie biegam raz w tygodniu

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7053 Napisanych postów 63257 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787423
Można wszystko robić jednak we wszystkim musi być jakaś logika i dążenie do wcześniej obranego celu. Jeśli tak jest to wszystko gra.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 2385 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22108
Też myślę że raz w tyg bieganie masie nie zaszkodzi Najwyżej więcej podjesz w ten dzień. A prozdrowotnie to na pewno będzie.
U mnie była dzisiaj piękna pogoda. Nie wytrzymałem założyłem słuchawki na uszy i poszedłem się trochę spocić na rower.
Niskie węgle coraz mniej mi przeszkadzają, ale nie ukrywam że czekam mocno na jutrzejsze ładowanie po treningu


Zmieniony przez - ryba266 w dniu 2016-06-05 21:23:48

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7053 Napisanych postów 63257 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787423
Wiadomo, że nie zaszkodzi choć nie ma co przesadzać z tym bieganiem. Ale czasem jak pogoda jest sprzyjająca to warto skorzystać.
Choć teraz mam 5 tygodni bez aktywności
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 237 Napisanych postów 3943 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80353
nie no nie szaleje biegam 20-25 min

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na silownie dla poczatkujacego

Następny temat

Plan do oceny ++

electro
Polecane artykuły