a ja dziś też mam tak okropny dzien.. najchetniej w ogóle bym nie jadłaZAPRASZAM DO MOJEGO DT
http://www.sfd.pl/Zaczynam_przygodę__Bikini_Fitness-t1045525.html
Ilość wyświetleń tematu: 114225
a ja dziś też mam tak okropny dzien.. najchetniej w ogóle bym nie jadłaZAPRASZAM DO MOJEGO DT
http://www.sfd.pl/Zaczynam_przygodę__Bikini_Fitness-t1045525.html
Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html
Bardzo fajne źródła białka i tłuszczu jednocześnie: 

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż
macie jakieś pomysły? wołowinę i jajka mogę jeść maks na śniadanie i kolację, ale trzy środkowe posiłki zwykle mam na wynos... nabiał odpada. Już nie wiem co mam robić
mozarella odpada, nie chcę jeść nabiału, bo ja wiem jak na mnie to działa - woda, cellulit. No a awokado nie lubię
i jak żyć...
a normalne posiłki mi nie wchodziły i widzę, że jak jest cieplej dalej nie wchodzą
czuję, że dziś bd mieć problem by dojść do domu 
Zapraszam do mojego DT
http://www.sfd.pl/Debiuty_bikini_fitness_2015__przygotowania_do_startu-t1063352.html#post6
jakieś szejki rób może ? Ciasto z białek ...ZAPRASZAM DO MOJEGO DT
http://www.sfd.pl/Zaczynam_przygodę__Bikini_Fitness-t1045525.html

Zapraszam do mojego DT
http://www.sfd.pl/Debiuty_bikini_fitness_2015__przygotowania_do_startu-t1063352.html#post6
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły