SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sylwester Kaczmarek - Marzenia - Cele - Spełnienie

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25056

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 233 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 32966
Witam Wszystkich!
Sylwester Kaczmarek... kilka osób może znać,kilka kojarzyć :)
Zakładam dziennik w celu mobilizacji,potrzebuje chłodnego oka,ale i kontaktu z ludźmi.
Przedstawię Wam moją jakże ciekawe/nieciekawą historie w skrócie żeby nie męczyć.
Pochodzę ze wsi,zawsze chciałem być rolnikiem :D <3
Grupa chłopaków pakerów stwierdziła,że powinienem ćwiczyć... a wszystko dlatego,że w dzień imienin po szampanie,mając 13lat i 54kg położyłem się pod ławkę i wycisnąłem 60kg :D Zaczęło się całe gadanie.
Jednak w tym okresie,uciekaliśmy z patologi jaką zafundował nam Ojciec (Po latach wiem,że Facet,człowiek ten pogubił się.
Wybaczyłem ponieważ zrozumiałem. Doskonale zrozumiałem. Łatwo się pogubić,presja,stres,kasa,zdrowie.... Wszystko miał na głowie i zawsze było źle.)
Dostał wyrok za znęcanie się psychiczne i fizyczne.
Nie było co jeść,warunki do mieszkania takie,że niewiele trzeba było,żeby nowe miejsce zamieszkania nazwać RAJEM heh.
Dziewczyny w klasie podkochiwały się,ale i śmiały z za dużych butów czy dziurach. Dziś się śmieję,uśmiecham się na wiele starych sytuacji i wydarzeń.
Dzięki Mamie i bratu który ją wspierał jesteśmy tu gdzie jesteśmy,teraz ja wspieram i razem wlaczymy o lepsze jutro.
Kobieta zgarnęła naszą 4ke i uciekliśmy w 1 dzień do ośrodku samotnej matki tuż obok domu dziecka.
5lat wyglądała tak jak pracowała. Pracowała po 250 , czasem + h na zmywaku za 5zł...
"Dziś" inny poziom,po latach,ale aktualnie jest w rozsypce i bez pracy,znowu coś więcej na barkach.
Po 2 latach... podłapałem temat i sprzątałem na siłowni,na której mogłem ćwiczyć,zaczęło się!
Mam gdzieś stare fotki,odszukam. Po 3 miesiącach 34 w łapie,po 6 miesiącach 38.... Nie było to kulturystyczne,ale na tyle okej żeby ludzie pytali,patrzeli,gadali.
W wakacje pracowałem na suplementy.... z potężną internetową wiedzą + wiedza mistrzów zen z siłowni... kupiłem 2 mutant masy,kreatyne i nox pumpa.. dramat.
Jadłem serki wiejskie,pieczywo,kurczaka,ryż,ryż,ryż! Ludzie śmiali się.... gadali,śmiali...
Aż wystartowałem.... aż odwiedziłem szkołe jako SPORTOWIEC,miałem swoje 30 minut.... "Dzieciaki" , młodzież o 2 lata młodsza była tak wpatrzona i wsłuchana (Nauczycielki mówiły,same też pod wrażeniem,w szoku. Jeden z większych huliganów i porażek szkolnych?!?!?! Nie to nie on..) na holu były cisza! Wszyscy słuchali,żadnych szmerów,byłem w szoku,chciało mi się płakać. Myśląc o tym wszystkim,przemawiając i czuć to co mi wtedy towarzyszyło łezki były by na miejscu. (teraz uroniło się trochę.. w pracy nie wypada.)
Miałem jednego trenera..... nie chcę opowiadać... bo jest co. Radek Słodkiewicz "sylwek widziałem Cię na 2tyg przed,było mega dobrze,co się stało?" także tego... + depresja po zawodach,masakra.
Później trafiłem na Adama...... ADAM SUKER.... w dużym skrócie.
Ecie pecie na forum bo akurat Emil Kaleński przygotowywał Adama do debiutów.
Od a do z jakoś tak wyszło,że Adam zaczął mi pomagać,uczyć,prowadzić za rączkę.
Adam pomógł mi naprawdę DUŻO.... mega dużo,był i będzie jak Brat. Trzymał pod dachem,nie brał ani złotówki a nawet dołożył heh
Płakał na zawodach.... kibicował,wspierał,uczył,tłumaczył i wbijał do głowy wiele rzeczy.
Dzięki rodzinie,dzięki niemu jestem tu gdzie jestem,pracuję,ćwiczę,progresuję nie tylko sylwetkowo czy siłowo,ogarniam siebie,działam.
Miałem dużo szczęścia do ludzi w życiu. Może faktycznie głupi ma szczęście... Heh
Naprawdę gdyby nie kilka,kilkanaście "przypadkowych" osób odgrywających dużą rolę w moim życiu jednak by nie zagrało... to nie wiem.
Aktualnie....
Działam,nie zawracam dupy Adamowi,ale pytam co myśli o formie itp. Np. ostatnio padło zdanie al'a trzymaj się schematu.
Adam nadal dużo pomaga,mimo pracy... nawału pracy i obowiązków z innych kategori + odmowa czasu na przyjemności znajduję czas i zawsze odpiszę! A wiecie jak Adam piszę :> heh Kochany pisarz :)
Dodam kilka zdjęć mniej więcej w kolejności czasowej :D
Piszę chaotycznie,dużo,szczerze i czasem za szczerze. Jestem otwarty i czasem za bardzo wygadany. Używam różnych skrótów myślowych i często dziwnych określeń. Tak mam i często się na tym łapie.. po fakcie.
Myślę,że wielu ludzi wyciągnie coś dla siebie.... często na język przychodzą mi życiowe rozkminy czy inne takie i pisze o tym.
Np. o docenianiu tego co posiadamy... co mamy.... jak było... jaki progres zrobiliśmy w życiu itp.
Jestem młodym zagubionym chłopakiem,który długo potrzebował mentora i Ojca w jednym. Z braku Ojca często nie znam swojej wartości,mam problem z określeniem swoich sił,wiary w możliwości itp. Obecnie jest coraz lepiej,coraz bardziej wiem czego od życia chcę i co muszę zrobić żeby to uzyskać,jak do tego zmierzać. Chcę od życia,chcę od siebie :)
Dodam ,że jestem paskudnym charakterem.... ale,ale pracuję również nad tym. No i... nie ma u mnie tematu tabu,mówię prosto i za otwarcie. Co pewnie już wielu zauważyło,każdy kto dotarł aż tutaj z czytaniem :)
Celem są? Zawody.... rozwój.. zobaczymy jak będzie,na bieżąco będę informował o potwierdzonych planach o podjętych decyzjach.














Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 233 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 32966
Kilka fotek z tatmego tygodnia :)

myślę,że nagram jakiś filmik dotyczący zawodów... jak to wygląda od wewnątrz i ile jest zmiennych,emocji itp.

byłem 2gi

Totalnie niespodziewanie,niesamowita radość... łezka poszła... takie emocję - ciężko zrozumieć.. wiem,wiem,ale mam nieco problemów ze sobą,ze swoją oceną,nadmierną krytyką oraz pewnością siebie.

To było coś!

Miałem luz... nie byłem pewien czy pojawie się na tej imprezie ponieważ chorowałem i podjadłem... (chamsko ,kto mnei zna ten wie,że mam takie napady,że ciężko mi się ogarnąć.. nawet przez tydzień (tym razem tylko 2 dni).
Spasowałem...
Postawiłem na jak najlepsze samopoczucie na treningu z Bobrem (Tomasz Bobrowski) u Radka.
WIedziałem,że nie mogę walić fochów i być w miarę uśmiechnięty i ogarnięty - wyszło.
Mimo choroby,najedzony dużo lepiej funkcjonuję.

W sumie 1h po treningu decyzja została podjęta,pokój zamówiony... Koleżanka miała wolne miejsce w aucie i jakoś tak poszło :)

Jadłem,piłem.... batony i energetyki :D Ryzu brak,ziemniaków brak itp. Hhaha
Na weryfkiacji waga była za duża... tzn. zapomniałem,że mam limit bo nie ma juniorów :D
Wagi i tak i tak nie miałem ,ale mogłem mniej jeść albo nie pić za dużo :P
Wieczorem lamenty ,że nie wychodzę itp. Nie ma z czym i wgl :D
Rano poszło... wagę jakoś zbiłem (miałem 1,5h) , kibelek mnie odrzucił tzn. nie chciał współpracować i ani jedno ani drugie nie dało mi szansy zbicia wagi.
Ciepło ubrany,kawka,fajka (nie palę a podobno miało pomóc) i FUKS!
Resztę znacie :P

Pozdrawiam ;)













1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Witaj Sylwek. Wiele przeszedłeś w swoim jeszcze bardzo krótkim życiu. Życzę przyszłych sukcesów. Będę śledził temat. Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Sly-tech w dniu 2015-02-13 16:09:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Będę obserwował i daj czasami cosik od kuchni bo gotować tez potrafisz

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 233 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 32966
Dziękuje za akceptację i lecimy tutaj ;)

Każdy na innym tle ma "patologie" , problemy.
Nikt nie ma kolorowo,zawsze czegoś brakuje,o czymś zapominamy...
Tak mi się wydaję,patrząc na ludzi otaczających mam takie wrażenie.

Kolejne fotki , stopniowo.
Między innymi:
Adam & Adam - przyjaciele :)
Pierwsze zawody i drugie :)

Dzisiaj kręciłem tylko aero w Hulkowni na przy dębcu.
45 minut bieżni 5km/h na 15% pochylenia (lubię 20% ,ale nie wszędzie jest taka możliwość)
Czasami robię steper :)

Aktualna miska....
1. 5 jaj + brokuł
2. łosoś 160g + 15ml oliwy + kapusta
3. jak wyżej.
4. łosoś 160g + 20g orzechów ziemnych
5. twaróg chudego 90g + 30g kazeiny + 150ml jogurtu naturalnego + 20g masła orzechowego
6 (nie zawsze) łosoś lub twaróg + 20g orzechów + warzywa jeśli leci ryba.

W ciągu dnia używam:
Dużo soli do posiłków.
Dużo coli zero z biedry lub orginalnej jeśli jest dobre promo.
Dużo kapusty pekinskiej :D
Dużo herbatki owocowej ze słodzikiem.
Dużo mojego Waldem'a :)

Pozdrawiam














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 233 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 32966
Przemówienie w szkole
pierwsze zawodów (na 3tyg przed)
z Radkiem i Patrykiem
z Przyjacielem na 18stce koleżanki :P













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 233 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 32966
przed wakacjami
wakacje na ofence
dziwny start (forma była na dobrych torach,później jadłem wszystko,zachorowałem,ale Przyjaciel startowałe to ostatecznie zrobilismy sobie fajną imprezkę przed i po zawodach)
z wspólnego treningu z podopiecznymi

:)













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Co model Nike tych czarno-białych ? :)

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 233 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 32966
kurde nie uwierzysz,ale kupiłem za 129zł nowe.... przecenione z 269 :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 233 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 32966
Przepraszam jestem nowy,enter wysłało. Model sprawdzę i dam znać :)

Aktualniej....













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 233 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 32966
Lecimy tutaj! Aktualnie, 83kg.

Postaram się być aktywny :)
Mam w planach nagrywać filmiki (sensownie na bogato),jedzonko i kuchnie normalnie na biedaka z pomocą np. Braciszka.
Jutro wpada do mnie chłopak który planuję debiuty w klasyku.
Machniemy trening i zobaczymy co pokaże.
Na masie będę z nim współpracował obecnie rzucę jakąś radą,ale nie wiem na ile bierze je pod uwagę.
Nie lubię mieszać,jak ktoś ma swój plan,plan trenera to mogę odpowiedzieć na pytanie czy coś,ale nie wtrącam się.
Dlaczego? RYCIE BERETU!!! to po pierwsze a po drugie EWENTUALNE ZAŻALENIA itp.

Pozdrawiam i do usłyszenia ;) (przynajmniej z mojej strony - filmiki - mój głos heh)













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 510 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 69551
moim marzeniem jest stanąć z Sylwkiem w OPEN ciężko będzie bo mocna ekipa się szykuje w tym roku ale kto wie marzenia się spełniają
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Debiuty bikini fitness 2015 - przygotowania do startu

Następny temat

Bartek- W pogoni za marzeniami

WHEY premium