SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marzenia o karierze

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 116
Witam
Mam 14 lat więc jeszcze całe życie przede mną. Chcę zrobić wielką karierę i chcę się was zapytać jakie mam na to szanse. Oto najważniejsze cele
- przez parę lat mam zamiar ćwiczyć na siłce,
- potem będę próbował pobić na siłce rekord w trójboju w dużą nadwyżką,
- Jeśli mi się to uda rozpocznę karierę trójboisty i pobije rekord świata, utrzymam tytuł mistrza przez 2-3 lata i przejdę do strong man
- Tam również zamierzam zdobyć mistrzostwo 6 razy z rzędu i zakończy karierę siłacza z mianem "Najsilniejszego człowieka świata" ( nie tylko uwczesnego ale w całej historii
- Przez cały czas będę ćwiczył karate.
- Potem przejdę do MMA i wszystkie walki chcę wygrać w 1 rundzie, a jeśli nie uda się w pierwszej chcę mieć dużo sił na kolejne rundy.
- Po zdobyciu mistrzostwa i utrzymaniu go przez kilka lat chcę zakończyć karierę jako " Najsilniejszy i najwaleczniejszy człowiek wszechczasów"
wiem, że szanse są znikome ale co o tym sądzicie. Tylko bez głupich komentarzy.

Trening czyni mistrza

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 192 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28248
Drugi pudzian kurva:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26792
Jak kolega wyzej, jeden wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 448 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3043
Na początku poćwicz kilka lat a i tak znajdą się silniejsi . Ważne są geny jak ich nie masz to zawodowcem nie zostaniesz. Bo każdy może powiedzieć ja teraz poćwiczę kilka lat a potem zostanę mistrzem Karate i palcem od ręki będę Ściany przebijał

Prawdziwymi zwycięzcami są ci, którzy zwycieżają w walkach życia codziennego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 116
ale ja chcę być lepszy :D pytam się tylko czy to wogóle możliwe :(

Trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 116
a karate już ćwiczę.

Trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 331 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2059
krzywo staniesz skręcisz kolano i po karierze we wszystkich wcześniej wymienionych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
jak jesteś bardzo bogaty to jest to możliwe, dużo zależy od wątroby i nerek


ale tak jak wyżej napisano :
"jeden już wystarczy"

Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2010-07-21 23:32:07

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Zenkutsu96 wszystko jest mozliwe...ale za duzo dales sobie tych celow na raz. Nie wiesz czy dozyjesz 16lat a ty wyskakujesz z celami ktore siegaja np 15lat. To nie jest zbyt madre...najpierw zajmij sie silownia zobaczysz czy przynajmiej wytrzymasz to psychiccznie czy sie nie poddasz. Bo gadanie to jedno a dzialanie drugie.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3803
o kurva

Życie nasze składa się z krótkich momentów,cudownych chwil czy przykrych incydentów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

animal stak 2

Następny temat

Wyciąg

WHEY premium