SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Debiuty bikini fitness 2015 - przygotowania do startu

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105125

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
Teraz wyglądasz jak kobiieta ,a nie jak wieszak!! Ślicznie <3

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Iccana jest to spowodowane raz moim lenistwem, dwa zniknęły mi gdzieś wszystkie pojemniki na jedzenie (jutro kupię nowe) i nie mam gdzie tego wszystkiego ładować, chodzę z kurczakiem w woreczku od paru dni do pracy a trzy... jakoś nie wiem dlaczego, ale nie mam ochoty na warzywa ostatnio... jedynie przyswajam ogórki kiszone

Agnieszka też tak sądzę jak sobie pomyślę, że te 2 lata temu byłam ze swojej figury taka wielce dumna, to cieszę się, że wylądowałam na siłowni i zajarałam się ciężarami i "większymi"/pełniejszymi kobietami, bo byłaby bida z nędzą wieszaki wyszły z mody, a ja wyszłam z ukrycia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
"Jutro dzień wolny" - myślałam, że masz dnt, a tu widzę, że "porządny trening" jutro wpada
Ech... no tak, jutro wolne od pracy, to odpoczniesz sobie i nogi jutro naprawdę porządnie wejdą - nie ma innej opcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
też tak myślę,nie lubię chudych lasek.No przepraszam,ale taka prawda:)

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
" wieszaki wyszły z mody, a ja wyszłam z ukrycia " - wieszaki wyszły z mody, ale ja ich widzę coraz więcej a Ty to akurat jesteś taki "kwiat na bagnie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
u mnie ogórki kiszone , te domowe juz dawno sie skonczyly ! :( Teraz faza na małosone i korniszony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2021
Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness
też tak myślę,nie lubię chudych lasek.No przepraszam,ale taka prawda:)

Faceci też nie lubią ale niestety mało kobiet to rozumie

Ania - mega przemiana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
No niestety detox88 . Wybiegowa chudość dalej w głowach młodych dziewczyn...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
nowe twoje "wydanie" zdecydowanie lepsze Ania !! super. tez wole pelniejsze kobiety niz wieszaki. a najbardziej mnie rozwala jak np wieszak podchodzi do mnie i mowi że mam "grube łapy" a chodzi o to że jakies tam barki mam - juz pare razy to słyszałam masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
sevenload wolny dzień u mnie oznacza, że nie pracuję ponieważ pracuję po 12godzin to przeważnie dzień na dzień

Iccana ogórki kiszone domowej roboty?? Omomom!! Ja Cię chyba muszę kiedyś odwiedzić

polka, Agnieszka Hehe no wieszaki były modne dawno temu, teraz nawet są modelki size plus, także to już wychodzi powoli z mody. A przynajmniej ja staram się otaczać ludźmi, którzy wolą pełne, prawdziwe kobiety, a nie szkielety naciągnięte skórą

detox dzięki oby wszystko szło u mnie tak dalej

No więc.. Jak wczoraj Wspomniałam dziś wolne. Właśnie ruszam na zakupy - buty <3 no i kosmetyczka. Coś zjem między przyjemnościami i siłownia!! Jest tak piękna pogoda, że aż się chce trenować!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tested - Adam Suker - Progress z FitMax'em

Następny temat

Sylwester Kaczmarek - Marzenia - Cele - Spełnienie

WHEY premium