SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Debiuty bikini fitness 2015 - przygotowania do startu

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Ooo doczekałas się Aniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Joł, joł! jak zwykle dawno mnie nie było, ale nadrabiam W związku z tym, że nową rozpiskę dostałam w o tyle niefortunnym momencie, że przed dwoma dniami, gdzie pracuję po 12 godzin, także nie mogłam jej wdrożyć. Zaczynam od dnia wolnego, czyli od jutra i teraz powinno pójść z górki

Nie będę miała dostępu do komputera, więc już dziś umieszczam plan na jutro

POSIŁKI
100B / 60T / 100ww
1. 3 całe jaja M + 1 białko + 2 kromki chlebków wasa
TRENING
2. 7,5 wafla ryżowego + 100g tuńczyka
3. 100g kurczaka w marynacie z jogurtu naturalnego i sosu sojowego (pyszne!) grillowanego
4. jw. + 20g orzechów
5. 100g łososia + 3 wafle ryżowe

No i długo wyczekiwany pierwszy nowy (ale ten bardziej lightowy)
TRENING

1. Wykroki w miejscu na stepie z "wykopem" z obciążeniem 4s po 12p na nogę
2. Unoszenie bioder ze sztangą - hip thrust 5s 20, 15, 12, 10, 10, 10p
3. Wypychanie w górę sztagi(smith) w klęku podpartym lub na maszynie 4s na nogę po 15powt
4. Uginanie podudzi leżąc "1,5" 4s 10p
5. Martwy ciąg na prostych nogach 4s 15p

''1,5'' oznacza wykonanie półtora ruchu, czyli jeden pełny + powrót do połowy i znów do końca, czyli półtora ruchu jakieś masło maślane mi wyszło z tego tłumaczenia, ale chyba wiadomo o co chodzi

Ostatni raz trening "dołu" robiłam przed zawodami w Sopocie, czyli jakiś miesiąc temu, podejrzewam, że poczuję małe co nieco Po treningu na basen jeśli pogoda dopisze, po basenie na ogródek na grilla (patrz pkt.3 z rozpiski posiłków )

Miłego długiego weekendu kochani!



Zmieniony przez - Anka_ w dniu 2015-08-14 10:30:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 123 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 716
oj współczuje ci... ja po 2 tygodniach nie robienia nóg, po treningu miałam takie domsy, że przez 2 następne tygodnie mnie trzymały :D a co 3 dzień je tylko dobijałam kolejnymi treningami Także hodzę ciągle obolała ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
Jak giry po tym treningu i dupa????

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
No więc z treningu, basenu i czegokolwiek nici. Przyszły do mnie dziś przed terminem "te dni" i latam między kiblem a łóżkiem zwijając się z bólu. Taka sobota...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Sieeemaaa! Jestem! Po pierwszy treningu w dniu wczorajszym.

Na samym treningu już podczas pierwszego ćwiczenia (wykroki w miejscu na stepie z wykopem) poczułam jak piecze, ale dałam radę Dziś się obudziłam i myślę "aaaa lajtowo nic nie boli", ale teraz czuję dupsko się odzywa cały czas zakwasy konkret

Dziś dzień pracy, czyli
1) bez węgli w 4 posiłku, które zamieniam na tłuszcz
2) bez treningu siłowego
3) 20 minut interwałów

POSIŁKI

1. serek wiejski 200g + 1,5 wafla ryżowego
2. 100g wołowiny + 5g masła klarowanego + pomidory
3. 100g wołowiny + 10g masła klarowanego + pomidory
4. 100g kury + 30g orzechów + sok z brokułów, szpinaku i cytryny (omomom)
5. jajecznica 2 całe jaja + 2 białka + pół bułki grahamki

Miłego dnia, sweet focie spoconej koszulki z treningu żeby było wiadomo, że się nie obijałam, dzisiejszego posiłku i sprawdzenia formy!














Zmieniony przez - Anka_ w dniu 2015-08-19 12:58:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 768 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7786
Masa Ci służy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 68706
są foty to i ja jestem forma jest

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Ooo serek wiejski się je ! <3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 123 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 716
jest masa- jest dupka <3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tested - Adam Suker - Progress z FitMax'em

Wiecej