SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Debiuty bikini fitness 2015 - przygotowania do startu

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Iccana wszystko do nadrobienia!!! Zresztą.. Hakdla mnie dobrze wyglądasz, musisz koniecznie mnie tu odwiedzić w Bytomiu, może wspólny trening z Adamem?

barteklip9 hmm ja jakoś siebie zdecydowanie wolę bez okularów ale w wyglądam hmm.. Inteligentnie

szmexy to cieszę się, że w końcu odwiedziłeś mój dziennik a co do Adama, to rzeczywiście, w dwa miesiące odkąd z nim trenuję widzę, że zrobiłam taki postęp, jakiego nie zrobiłam przez ostatni rok!

Zmieniony przez - Anka_ w dniu 2015-02-13 19:09:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Jak tylko Adam , Ty i moj D. będziecie mieli czas to no problem Ja sama się nie biorę na takie wyjazdy, wystarczy że wczoraj u nas prawie samochód robiłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Iccana mam nadzieję, że Tobie nic się nie stało?!

A mój dzień wyglądał dziś następująco:

DZISIEJSZE POSIŁKI
1. 25g płatków owsianych + 30g odżywki białkowej + 5g kakaa + 2 wafle ryżowe
2. 100g kurczaka + warzywa
3. 100g łososia + warzywa
4. 100g łososia + warzywa
5. 100g steka wołowego + 5g masła klarowanego

TRENING 13/02/2015
1. uginanie leżac 4s po 12-15powt
2. odwodzienie na bok 4s po 15p
3. Wyciskanie na suwnicy nogami, stopy wysoko na platformie 4s po ok. 15-20ruchów
4. unoszenie bioder ze sztangą w oparciu o ławke 4s po 15p
5. Przysiad na hack maszynie poziomej 4s po 15-20
6. spięcia brzucha leżąc do palenia + deska 4s
7. Tabata z kettlem 4minutowa 20sek pracy na 10sek odpoczynku

Mam nadzieję, że dzisiejszy piątek 13tego nie był dla Was pechowy, dla mnie na pewno nie!

Przed treningiem zrobiłam jeszcze próbę pozowania i ustaliłam sobie dokładnie jak będzie wyglądał mój t-walking. Dołączam fotkę z pozowania pozycja przodem, trochę krzywo, ale nie mogłam robić zdjęcia, jednocześnie zaglądać czy jest ok i dobrze stać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Aniu może wrzucisz nam jakiś krótki filmik ?? Czy pozostaje to słodką tajemnicą aż do debiutów ?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Hmm wolałabym swoje "myki" zostawić na scenę choć pomyślę, w przyszły weekend może będzie i film!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Rokko
świetna talia :)


Twoją zobaczymy na zawodach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
Anka_
Rokko
świetna talia :)


Twoją zobaczymy na zawodach


no odliczam dni bo ledwo co żyję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Rokko
Anka_
Rokko
świetna talia :)


Twoją zobaczymy na zawodach


no odliczam dni bo ledwo co żyję


Rokko pamiętaj:




Zmieniony przez - Anka_ w dniu 2015-02-13 23:16:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Masz bardzo dobre warunki na sukces. Przepraszam może gdzieś nei doczytalem, ale w jakim terminie sa zawody do ktorych sie przygotowujesz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tested - Adam Suker - Progress z FitMax'em

Następny temat

Sylwester Kaczmarek - Marzenia - Cele - Spełnienie

WHEY premium