SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Debiuty bikini fitness 2015 - przygotowania do startu

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105050

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
U siebie jestem zadowolona tylko z karnacji hehe o widzę, trenejro wydłużył kardio o kolejne 5 min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Aaaa wydłużone pewnie ze względu na to, że sam ma 5 minut więcej, a jemu się nudzi jak kręci sam, więc chcąc nie chcąc jak robimy razem to robimy tyle samo mam nadzieję, że więcej niż 30 minut to nie będzie


A tak przy okazji dodaję zdjęcie mojej "przemiany" na przeciągu 2 miesięcy







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
o kurde, mega przemiana pupa, talia, nogi, plecy - wszystko polepszone!
Do kardio idzie się przyzwyczaić
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 510 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 69551
Cardio ja mam 20min, robimy 25 ze względu na Anie ale Ania myśli inaczej i jak mi wybiło 25min wyłączyłem przyrząd, Ania mając 24:30 też wyłączyła
mi to pasuje bo jak sam robie to mam 20min intensywne, tu mam nizsze tempo za to ciut dłużej.

Powodem dodania cardio jest ilość tego co Ania pochłoneła po zawodach

Degustacja była w sobotę, w niedziele nie było ze względu na krótkie otwarcie. Będzie w tygodniu, ale na pewno nie w czwartek bo jak Ani mówiłem, w czwartek mnie nie będzie wiec nie wiem skąd pomysł że w czwartek spróbuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
lauraa96 noo dopiero teraz tak szczerze mówiąc postanowiłam zrobić porównanie na zdjęciach, wcześniej nawet dla siebie samej nie robiłam czegoś takiego, ale widzę, że są efekty!!

Adam a ja myślałam, że to Ty jesteś sprawcą tego dłuższego cardio!!! cholera a to znowu wina mojego obżarstwa.. no pięknie.. wyciągnę wnioski i więcej nie będę się jak objadać, może wrócimy wtedy do "no cardio"

A ja usłyszałam czwartek!!! To znowu się nie załapię.. no pięknie..

Zmieniony przez - Anka_ w dniu 2015-03-09 17:52:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Piszcie kiedy ta degustacja wpadne do słynnego Progressu na jaki trening

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 510 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 69551
Ani nie wal ściemy bo dobrze wiesz że mówiłem z w czw. moja robi na po południu i nie wiem czy dam radę na cukrowym haju jeszcze byłaś albo aeroby Ci zakręciły w gowie

Bartek dam znać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Super- czekam na jakieś info

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
OMG!!!!! Pięknie kochana
Jestem pod wielkim wrażeniem

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Tested no to chyba ten cukier skleroza mnie dopada, a przecież masła nie jem!!

barteklip9 no to możliwe, że zobaczymy się na degustacji o ile Adam nie zrobi jej w dniu, w którym ja będę w pracy, a tak się zapowiada

Agnieszka_Cieciora_Bikinii_Fitness mam nadzieję, że za kolejne dwa będzie widać jeszcze większy progress
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tested - Adam Suker - Progress z FitMax'em

Następny temat

Sylwester Kaczmarek - Marzenia - Cele - Spełnienie

WHEY premium