SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Debiuty bikini fitness 2015 - przygotowania do startu

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105113

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Anka daj znać jak będziecie w Krakowie, polece dobre żarcie, zapiekanki i lody. Chyba, że interesuje Was bardizej życie nocne

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Bartek zaraz po zawodach interesuje mnie dobre żarcie i lody a później życie nocne, bo zostajemy do niedzieli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Jak Lody to na ul. Starowiślną, zapiekanki na Kazimierzu jak cos. Burgery MoaBurger ( niedaelko Rynku głównego) + jest kilka innych dobrych, ale lody robią homemade na Staowiślnej mega ( radze zajac kolejke :P ). Zależy gdzie sie zatrzymujecie jaki hotel/ulica

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Z hotelem to póki co jest problem, bo nie potrafię znaleźć niczego w rozsądnej cenie, co mnie nie zabije póki co myślę, że w ogóle pojedziemy w sobotę rano pociągiem i zostaniemy na noc jedynie na sobotę.. może coś polecasz? jeśli chodzi o nocleg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Taniej wyjdzie Was chyba polski bus, albo nawet Uni Bus- jedzie z Katowic chyba chyuba ze macie jakies znizki studenckie to okej . Generalnie w cetnrum w cholere drogie krzycza bo od 100/dobe juz bardziej opłacałoby sie wziazc motel/hostel przed Krakowem

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Tylko my nie autem, a jeździć taksówkami ciągle to ten weekend mnie wyniesie tyle co tygodniowe wakacje nad polskim morzem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68706
Anka_
[Jutro rano na siłownię, a po siłowni jadę pozować z koleżanką. Będziemy robić zdjęcia, kręcić filmy, bo muszę ogarnąć w końcu ten mój T-walking. Mam nadzieję, że będę miała go okazję pokazać za kilka dni, skoro w końcu się go nauczę


no to się pochwal jak cos

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
A póki co idę na siłownię + gratis w postaci zdjęcia moich obfitych kształtów z ostatniego spaceru

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68706
jest na co popatrzeć

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tested - Adam Suker - Progress z FitMax'em

Następny temat

Sylwester Kaczmarek - Marzenia - Cele - Spełnienie

WHEY premium