SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Debiuty bikini fitness 2015 - przygotowania do startu

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68706
jaki tylek

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Wielkie dupsko, a nie tyłek nazywajmy rzeczy po imieniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68706
oj tam

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
dobrze wyglądasz ! marudzisz ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
Nie wiem gdzie tu te 8kg ,weź wagę napraw heheh wariatko :P

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Właśnie, tyły musza byc duze jest SI! I wydaje mi się, ze biust też jest wiekszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
ero24 oj tam, oj tam?

polka88 'dobrze' to nie jest to, jak ja chcę wyglądać ma być rewelacyjnie

Cieciorka hehehe waga nie kłamie, niestety ale zważę się jutro ponownie, po tygodniu przerwy, zobaczymy czy coś spadło. Ale widzę po sobie, że brzuszek mniejszy jest i w spodnie przynajmniej wchodzę, a nie tak, jak wcześniej nie dopinałam guzika

lauraa96 jest, jest, hehe, mam troszkę radości, przynajmniej do następnych zawodów mogę się napatrzeć, bo później jak ręką odjął 'był i ni ma'

no więc... 10 DNI DO UNIWERSYTECKICH MISTRZOSTW POLSKI

Fryzjer, kosmetyczka, manikiużystka już umówione, zgłoszenie wysłane, opłata zrobiona, więc nie mam wyjścia.. jadęęę. Forma średnia, mocy ni ma, ale staram się nie marudzić. Wczoraj zrobiłam 30 minut cardio na bieżni, a później musiałam jeszcze 5 minut biec i to szybko biec na busa, bo na następny bym musiała pół godziny czekać, więc wolałam zdążyć. I.. jak dobiegłam to myślałam, że dostanę zawału w klatce kuło mnie strasznie, serce waliło, myślę heeeeloł zaraz zjadę.. ale udało się przeżyć interwał po cardio to nie dobry pomysł

DZISIEJSZE POSIŁKI
1. 100g kury + warzywa
2,3,4,5. 100g łososia + warzywa (uwielbiam łososia, a promocja w lidlu pozwoliła na zaopatrzenie delikatnie lodówki! )

Po pracy wpadnie 30 min cardio.

Jutro rano na siłownię, a po siłowni jadę pozować z koleżanką. Będziemy robić zdjęcia, kręcić filmy, bo muszę ogarnąć w końcu ten mój T-walking. Mam nadzieję, że będę miała go okazję pokazać za kilka dni, skoro w końcu się go nauczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
Aniu możliwe że wpadne do Krakowa na widownie , to będę Ci kibicować głooośno hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Wow, byłoby super, fajnie jak ktoś kibicuje Jedzie ze mną moja przyjaciółka, ale na Śląska jak była na zawodach to nie potrafiła wydusić z siebie słowa jak stanęłam na scenie i się boroczka popłakała haha także nie mam z niej pożytku jeśli chodzi o kibicowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
no to ze mną to Ci nie grozi, bo ja się wydzieram jak idiotka zawsze hehehe w mojej ocenie doping bardzo pomaga, na mistrzostwach śląska kibicowali mi znajomi i od razu miałam więcej chęci się uśmiechać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tested - Adam Suker - Progress z FitMax'em

Następny temat

Sylwester Kaczmarek - Marzenia - Cele - Spełnienie

WHEY premium