SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Debiuty bikini fitness 2015 - przygotowania do startu

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
A więc.. Konkrety..

DZISIEJSZE POSIŁKI

1. 100g wołowiny + warzywa (Iccana )
2. 100g kury + warzywa
3. 100g wołowiny
4. 100g wołowiny
5. 100g kury + ogórki kiszone

DZISIEJSZY TRENING NÓG

1. Przysiad ze sztanga w szerokim rozkroku - 1sek zatrzymania na dole - mniejszy cięzar 4s 12p-15
2. Martwy ciąg na prostych nogach, szerszy rozkrok 4s 15p
3. Wykroki, najlepiej chodzone po 12p na nogę 4s
4. Hip thrust - unoszenie bioder ze sztanga na dupe 4s 12-15p
5. Wyprosty tułowia na prostych nogach na ławce rzymskiej 4s do palenia ok 15-20p
6. Leżac na brzuchu unoszenie obciągnietej nogi w górę, głowa też lekko uniesiona 3s na nogę do palenia mięsni ok.15-20p

Plus sweet focia Haha

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Jak ci ładnie w różu <3 . Fajna sylwetka Aniu :-* Jesteś zadowolona z siebie na przestanie ostatnich mięsiecy ? Czegoś nie udało Ci się osiągnąć albo marzyłas o czymś innym ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Iccana
Jak ci ładnie w różu <3 . Fajna sylwetka Aniu :-* Jesteś zadowolona z siebie na przestanie ostatnich mięsiecy ? Czegoś nie udało Ci się osiągnąć albo marzyłas o czymś innym ?


Tak serio to ten stanik jest pomarańczowy, tak wyszedł na zdjęciu

Jeśli chodzi o ostatnie miesiące to jestem bardzo zła na siebie i zawiedziona. Zmieniła bym wiele.. Przede wszystkim nie rzuciła bym się tak na fast foody i słodycze po zawodach. To jest zgubne. Nie da się postanowić, w przynajmniej ja tak nie potrafię "jem to tylko jeden dzień/weekend i wracam do diety". Ja na dobrą sprawę dietę trzymam od paru dni tak na 100%, bo nie potrafiłam przestać podjadać. Także zadowolona nie jestem.
Wnioski mam takie; jeśli ktoś już w swoim życiu zaczął trenować i trzymać dietę to musi to robić do końca życia, jeśli chce dobrze wyglądać, bo chwila "przerwy" i miesiące, lata naszej ciężkiej pracy idą na marne. Ja dziś wyglądam jakbym nie trenowała zbytnio. Jestem tłusta

Ten rok to jest rok sprawdzenia, zasmakowania i testowania. W przyszłym roku wejdę na scenę wyglądając inaczej niż w tym roku, a przynajmniej mam taką nadzieję musze pracować nad plecami, barkami, pośladkami, dwójkami, brzuch skosy.. Dużo roboty przede mną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
Aniu Ja niestety też przez ostatni miesiąc tylko jem i jem i jestem tłusta.Brzuch tragedia,uda masakra,tyłek mi sie podoba taki okrągły,ale jestem teraz taka kobieca hehe...pocieszam sie tak oczywiście:P Ty też jesteś bardzo apetyczna:D :D Barki masz coraz lepsze !!!! :****

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1626 Wiek 1 rok Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16561
Anka_
Iccana
Jak ci ładnie w różu <3 . Fajna sylwetka Aniu :-* Jesteś zadowolona z siebie na przestanie ostatnich mięsiecy ? Czegoś nie udało Ci się osiągnąć albo marzyłas o czymś innym ?


Jeśli chodzi o ostatnie miesiące to jestem bardzo zła na siebie i zawiedziona. Zmieniła bym wiele.. Przede wszystkim nie rzuciła bym się tak na fast foody i słodycze po zawodach. To jest zgubne. Nie da się postanowić, w przynajmniej ja tak nie potrafię "jem to tylko jeden dzień/weekend i wracam do diety". Ja na dobrą sprawę dietę trzymam od paru dni tak na 100%, bo nie potrafiłam przestać podjadać. Także zadowolona nie jestem.
Wnioski mam takie; jeśli ktoś już w swoim życiu zaczął trenować i trzymać dietę to musi to robić do końca życia, jeśli chce dobrze wyglądać, bo chwila "przerwy" i miesiące, lata naszej ciężkiej pracy idą na marne. Ja dziś wyglądam jakbym nie trenowała zbytnio. Jestem tłusta




mam podobnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
No to teraz przynajmniej wiem, że nie jestem z tym sama jedna i inne osoby też tak mają

Agnieszka tak, tak, ja też sobie mówię, że jestem kobieca najlepsze pocieszenie i rzeczywiście tyłek jest teraz taki, jak nigdy aż nie chce się redukcji zaczynać

Aaa i muszę się pochwalić jednym z mmoich dzisiejszych zakupów - szpilki w kolorze czerwonego wina! zakochałam się w nich!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Hej Ania, powodzenia, super sylwetka i śliczna buźka :)

P.s będę doglądał :)

Zmieniony przez - TanQer w dniu 2015-05-30 00:31:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
TanQer
Hej Ania, powodzenia, super sylwetka i śliczna buźka :)

P.s będę doglądał :)

Zmieniony przez - TanQer w dniu 2015-05-30 00:31:34


Hej! Dziękuję serdecznie. Takie komplementy z rana i od razu człowiekowi chce się pracować zapraszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
DZIEŃ DOBRY W TEN PIĘKNY, SŁONECZNY DZIEŃ. Ja siedzę dziś w pracy, ale w sumie... dzień zaczęłam bardzo miło. Otóż Lancerto otworzył u nas stacjonarny sklep z odzieżą damską (o zgubo ) także wypiłam lampkę szampana i uczciłam tą sobotę zakupem cudownych cygaretek i pięknej spódnicy.... Nie wiem gdzie w tym będę chodzić, ale nie mogłam się powstrzymać

Tak poza tym po wczorajszym treningu mam paraliż pośladków i dwójek.. nie potrafię kucać, a o chodzeniu już nawet nie wspomnę... Dla mnie bomba!!! Uwielbiam to uczucie

DZISIEJSZE POSIŁKI

1. (standardowo) Jajecznica 2 całe jajka + 3 białka + pomidor
2,3. 100g kury + ogórki kiszone
4. Sushi z łososiem grillowanym
5. 100g kury

Dziś dzień pracy, także dzień wolny od treningu, za to jutro skatuję porządnie plecy i barki

Plus zdjęcie jednego z moich fetyszy.. Bluzki z napisami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
Bluzka bluzką... ale jakie piękne usteczka :)

(no... a trening to musiał być porządny - Oby więcej takich treningów)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tested - Adam Suker - Progress z FitMax'em

Następny temat

Sylwester Kaczmarek - Marzenia - Cele - Spełnienie

WHEY premium