SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do Joggera-czy niedobor snu moze byc powodem tycia?

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3383

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spie ostatnio po 3 godziny na dobe o dziwoi nie jestem zmeczony a jem mniej, a utylem juz 3 kg czy to od braku snu?cemu tak jest?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2336 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16916
Z początku może i będziesz sie wysypiał ale im dłuzej tym bedziesz sie coraz gorzej czuł.. przynajmniej ja tak miałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Organizm nie będzie się poprawnie regenerował, będziesz się coraz bardziej czuł, układ nerwowy będzie przemęczony, pokarmowy tez nie będzie miał kiedy "odsapnąć" od ciągłego wtłaczania pokarmu, mózg też poczuje... Nie będziesz mógł przeprowadzać wystarczająco solidnych treningów, a nawet się skupić... Sniosek prosty! Wysypiać się minimum 7-8h przy treningach, nawet więcej, gdy tego potrzebujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Przyczyną zaburzeń snu może być zbyt mała ilość magnezy w pokarmie lub też spożywanie go z nadmierną ilością tłuszczu wtedy magnez wiąże się z tłuszczem w jakieś związki dokładnie nie potrafię sprecyzować co to za wiązania i efektem tego jest wydalanie do z kałem z organizmu dla tego organizm nie jest w stanie wchłonąć go całkowicie.... proszę byś zwrócił także uwagę na używki takie jak kawa czy mocna herbata- powodują one ograniczenia wchłaniania i wypłukiwania magnezy z organizmu dla tego unikaj tego. Dla czego to piszę??

Otóż odpowiedz jest prosta- sam miałem takie problemy ze snem i trafiłem z tym magnezem w samo sedno. Brak magnezu przejawia się także stanami lękowymi, depresyjnymi i innymi zaburzeniami przede wszystkim snu. Gdy zacząłem spożywać regularnie magnez(radzę kupić preparaty w aptece odpowiednie - można spożywać czekoladę lecz nie nastarczysz z kasą i z dietą będziesz miał ograniczenia jak będziesz codziennie czekoladę jadł za 3 zł) moja koncentracja poprawiła się ogromnie, zacząłem lepiej spać, do tego wietrzyłem pomieszczenia przed snem, no po prostu zacząłem dbać o siebie.

Mam nadzieję że to ci pomoże- spróbować nie zaszkodzi a jeśli po tygodniu nie zauważysz efektów zrezygnuj ale wydaje mi się ze w tym tkwi problem. Oczywiście piszę posta jeśli masz problemu ze snem a jeżeli wyeliminujesz ten problem to z tym tyciem też wszystko powinno wrócić do normy.
pozdrawiam

Zmieniony przez - zaskron w dniu 2008-11-25 20:12:26

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
aby prosto sprawdzić czy ma się niedobór magnezu.. tak na szybko


Typowe objawy:

-Nagłe zawroty głowy, utrata równowagi
-Drgania powiek
-Mgła, migające punkciki przed oczami
-Drętwienie kończyn "mrówki" w rękach i nogach
-wypadanie włosów, łamliwość paznokci, próchnica zębów
-Szybkie męczenie się
-Wrażliwość na zmiany pogody, na zimno i wilgoć, nieraz wywołujące rwące bóle np. zębów
-Bezsenność, koszmarne sny
-chęc płaczu, czasem nawet nagłe ataki płaczu
-Wrażenie ociężałości
-Ostre, skurczowe bóle żołądka, nieraz połączone z biegunką

Magnez jest regulatorem, kontrolerem naszego organizmu, działa dobrze na serce, układ nerwowy, minimalizuje ryzyko miażdżycy, osłabia alergie...


To tak po krótce, może komuś się przyda, jeśli tak, będe szczęśliwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Oczywiście ze tak
pozdrawiam

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20
A CZY NIEDOBOR MAGNEZU POWODUJE ZAPARCIA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Owszem, istnieje taka możliwość ( choć nie muszą wynikać akurat z niedoboru magnezu, kup magnez, zażywaj, jeśli miną, to będziesz wiedział, że to przez to, jeśli nie, będziesz eliminował kolejne opcje)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a polecacie jakis konkretny preparat? myslalem o SlowMagu, ale moze jest cos lepszego/tańszego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
MineralFir Lub zwykły magnez w aptece To nie ma być na początek najskuteczniejszy preparat, byle dostarczył pewną dawkę magnezu, by sprawdzić, czy te zaparcia są przez to
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowe smaki Easy Gain Mass'a Wybierz i TY !!! Dodatkowo rozdajemy próbki !!

Następny temat

TEST próbek FitMax!

WHEY premium