SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Debiuty bikini fitness 2015 - przygotowania do startu

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
A ja zawsze zapomnę o makaronie i wiecznie jest rozgotowany I dlatego wolę wafle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Wafli zawsze jakoś tak mało mi się wydaje, ale nie ukrywam, że wafle z masłem orzechowym są omomom pyszne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Nawet nie mów !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
A ja od jutra mam 65g tłuszczu - 130g masła orzechowego!!!! tylko szkoda, że 0 ww, ale i tak masło zjem aż mi się będą uszy trzęsły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2021
Anka_
Iccana
Wyjątkowo dużo tej kaszy Ci wyszło w pojemnikach jak na 25 g


ja zawsze kaszę/ryż rozgotowuję specjalnie żeby wydało się więcej, a te pojemniki są wielkości mojej dłoni małe pojemniczki


Kobiety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
detox88
Anka_
Iccana
Wyjątkowo dużo tej kaszy Ci wyszło w pojemnikach jak na 25 g


ja zawsze kaszę/ryż rozgotowuję specjalnie żeby wydało się więcej, a te pojemniki są wielkości mojej dłoni małe pojemniczki


Kobiety


Na ciągłej redukcji człowiek robi różne rzeczy żeby się bardziej najeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2021
Anka_
detox88
Anka_
Iccana
Wyjątkowo dużo tej kaszy Ci wyszło w pojemnikach jak na 25 g


ja zawsze kaszę/ryż rozgotowuję specjalnie żeby wydało się więcej, a te pojemniki są wielkości mojej dłoni małe pojemniczki


Kobiety


Na ciągłej redukcji człowiek robi różne rzeczy żeby się bardziej najeść

Trzeba sobie jakos radzic :)

Kiedy znowu startujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
detox88 Za miesiąc 12 kwietnia dokładnie Mistrzostwa Śląska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Anka_
No i wczoraj wróciły do mnie po półtorej miesiąca przerwy "te dni" jestem bardzo zadowolona, bo wśród bikiniar i innych zawodniczek sportów sylwetkowych panuje epidemia zatracenia miesiączki i cała gospodarka hormonalna leci na łeb na szyję.. u mnie się tak nie stało! Racjonalne podejście trenera do sposobu żywienia i całej otoczki związanej z zawodami - to najlepsze co mnie mogło spotkać. Nie robi się niczego kosztem zdrowia, a często słyszy się opinie, że właśnie ten sport tego wymaga, wymaga "poświęceń". Jasne, może nie zajęłam wysokiego miejsca, nie pokazałam najlepszej sylwetki ze wszystkich dziewczyn, ale też nie byłam ostatnia i JESTEM ZDROWA.


UDANEGO WEEKENDU!


Racja! To jest świetne podejście! Do bikini nie powinno byc sie mega dociętym, a teraz w Pl zaczyna panować moda na "docięcie".. I szkoda tylko, ze później takie kobiety wyglądają gorzej niż przed redukcja. Wiadomo nie wszystkie

A tak wgl, ja również przed dietę + trening straciłam okres lekarze oczywiście przypisywali tabsy a wystarczyło dodac tłuszcz do diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
lauraa96 Ja Kochana ciągle jadłam tłuszcz, nie wiem jak te dziewczyny wytrzymują bez węgli i tłuszczu na samym białku na przykład dla mnie niepotrzebne jest takie "poświęcenie", ale to moje zdanie

A apropo diety od dzisiaj wchodzi rotacja i dziś dzień bez węgli, a mianowicie wygląda to tak:
100B / 65T / 0 WW
Będę jeść 2:1, czyli dwa dni jw bez węgli i jeden dzień jak wcześniej 100B / 30T / 80WW. Zobaczymy jak mi to pójdzie, choć sama myśl o ogrooooomnej kupie masła orzechowego napawa mnie optymizmem

Lecę na trening, a później wrzucę dokładną rozpiskę. Miłego tego pięknego, słonecznego dnia życzę!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tested - Adam Suker - Progress z FitMax'em

Następny temat

Sylwester Kaczmarek - Marzenia - Cele - Spełnienie

WHEY premium