SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Debiuty bikini fitness 2015 - przygotowania do startu

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Prócz UMP chcę pojechać na jakieś konkursy, gdzie jest coś fajnego do wygrania prócz dyplomu, np kasa grand prix bikini w lipcu i jeśli się odbędzie to Beach body w sierpniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
Zdjęcie z językiem THE BEST :D

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
Anka Ja prawie na każdej foci wystawiam język :)
Dla ciebie hehhe

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1197 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3386
Jęzor :P

Agnieszka_Cieciora_Bikini>Fitness_UNS
Zapraszam do mojego dziennika :D
http://www.sfd.pl/Agnieszka_Cieciora_Bikini_Fitness-t1064827.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Buahahahha Aga jesteś moim mistrzem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Homster
Gratulacje ;)
Ważne, że wiesz co możesz ewentualnie poprawić i pokazać efekty w kolejnym starcie :)

Ile planujesz startów w tym roku oprócz wymienionych UMP?

P.S. Laura również ładnie wyglądała :D
Q
Zmieniony przez - Homster w dniu 2015-04-13 11:15:52


Dziekuje

Ania, pochwal sie jakie mialas animacje np z wizażystką, pochwal sie co zjadłaś!
I wgl, Ania wgl nie spodziewała się finału, ja uważam, ze dla niej ktora dopiero zaczyna bawić się tym sportem jest to mega sukces i co najwazniejsze - jest bardzo pozytywna osoba dopinguje caly czas, moze kiedy wpadne do Ciebie, machniemy jakiś trening - w końcu nie mam daleko

Zmieniony przez - lauraa96 w dniu 2015-04-14 07:35:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Lauraaa zapraszam!!

No więc zapomniałam, że trzeba by było coś napisać o dniu zawodów, może dlatego, że dopiero dzisiaj się w miarę normalnie wyspałam, bo emocje nadal nie opadły

DZIEŃ ZAWODÓW

A więc nadszedł.. z rana nie było wielkiego stresu, dopóki nie okazało się, że cały świat stanął przeciwko mnie
Najpierw dostałam wiadomość, że znajomy, który miał z nami jechać i smarować kolegę Marcina - męska sylwetka- ma wyłączony telefon, więc trzeba było kombinować smarowanie dla Marcina. Wszystko na wariackich papierach.
Zapukała do drzwi Pani kosmetyczka i jazda z makijażem.. Po 20 minutach uznałam, że zobaczę co ta Pani mi maluje na twarzy i było jedne wielki Z Panią musiałam się pożegnać - nie wiem skąd ona się wyrwała, ale kosmetyczką/makijażystką to ona na pewno nie była! Zamiast smoky eyes walnęła mi jedną wielką czarną plamę na oku, twarz pomalowała na biało, a ja wyglądałam jak idź stąd i nie wracaj! Miałam 20 minut do wyjścia. Szybkie mycie twarzy i musiałam improwizować, więc pomalowałam się sama...
Przyszedł czas wyjścia. Płacz, nerwy, łzy i nagle dostaję telefon od znajomego, który miał mnie smarować bronzerem, że koło utknęło mu w jakiejś dziurze i nie zdąży przyjechać nosz kur..... myślę sobie no nie jadę, po co, no nie ma szans... ale dostałam kopa i weszłam do samochodu...

Na miejscu szybko domalowywałam twarz, smarował mnie trener Adam ze znajomym, jechali na dwa wałki żeby zdążyć dobra, udało się. Wyszłam na scenę i niestety stres mi towarzyszył cały czas.

Nie wierzyłam, że mogę być w finale na Mistrzostwach Śląska, gdzie poziom uważam był bardzo wysoki, dziewczyny bardzo dobrze przygotowane i takie, które już nie raz stały na scenie. Wywiesili listę i nagle patrzę - JESTEM!!! Mówię sobie no nie! Przecież nie ćwiczyłam t-walkingu, bo myślałam, że nie mam szans na finał! Żołądek miałam przy gardle. Jak Adam powiedział, że mogę zjeść nawet batonika to nie umiałam go w siebie wcisnąć! Nie jadłam prawie nic, bo ciągle myślałam o swoim wyjściu. Zamiast leżeć i odpoczywać spacerowałam jak nakręcona Rundę finałową otwierałam swoim wyjściem, jako pierwsza, mój pierwszy t-walking kilka razy się zachwiałam, kilka potknęłam, improwizowałam haha no i nie wyszło zbytnio...

WYNIKI

Po pierwszej rundzie byłam na pozycji 5, a do trzeciego miejsca brakowały jedynie 4 punkty, była mała różnica przy punktacji, więc gdybym dobrze zaprezentowała się w rundzie drugiej była szansa i na samo podium. Między moim, a 7 miejscem była duża różnica w punktacji, więc finał mam zasłużony, co bardzo mnie cieszy, bo znaczy, że dobrze zrobiłam nie poddając się emocjom i wsiadając do auta do Częstochowy

JEDZENIE

Szczerze mówiąc nie pamiętam za bardzo co jadłam w dniu zawodów.. na pewno 50g ryżu z 30g miodu, wafle ryżowe z miodem, wafle z masłem orzechowym... I po tym słodkim nie uwierzycie, ale nie potrafiłam po zawodach zjeść niczego słodkiego

Reszta relacji później hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22697
Wniosek? Zawsze trzeba liczyć na siebie :-/ rozumiem, ze na MP jedziesz jako kibic? Jeśli tak to bd znowu okazja sie zobaczyć !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Dokładnie jako kibic no to może na spokojnie w końcu porozmawiamy, bo w Częstochowie to tak na zmęczeniu było
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tested - Adam Suker - Progress z FitMax'em

Następny temat

Sylwester Kaczmarek - Marzenia - Cele - Spełnienie

WHEY premium