A jak chce zaczac znowu HST i bazowac na tych samych cwiczeniach co wczesniej to isc znowu i zrobic teraz maxy ? Tylko maxy i tak zrobie z zasobem 1-2 powtorzen bo to wkoncu redukcja
i dołoze HIT i bd gites
Zmieniony przez - HarnaśKat w dniu 2014-02-05 17:47:49
i dołoze HIT i bd gites
Zmieniony przez - HarnaśKat w dniu 2014-02-05 17:47:49

