SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pomozcie w planie HST!:)

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 117629

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9410
A jak chce zaczac znowu HST i bazowac na tych samych cwiczeniach co wczesniej to isc znowu i zrobic teraz maxy ? Tylko maxy i tak zrobie z zasobem 1-2 powtorzen bo to wkoncu redukcja i dołoze HIT i bd gites

Zmieniony przez - HarnaśKat w dniu 2014-02-05 17:47:49
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
jak duza byla przerwa w treningach ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9410
No HST czyli moja masowe skonczylem na poczatek grudnia. A maxy zrobilbym sobie od przyszlego tygodnia albo nawet jtr i w sobote-niedziele :)
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
ale kiedy skoczyles cwiczysz na powaznie ... te same cwiczenia - neizaleznie od ukladu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9410
Połowa sierpnia.
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
a HST robiles na pol gwizdka ...

nic juz nie rozumiem ...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9410
Nie wiem o co chodzi xD. Zaczelem robic HST od polowy sierpnia i zrobilem 2 mikrocykle. Od grudnia do stycznia nie cwiczylem a teraz od stycznia zaczelem cwiczyc 1 miesiac na FBW, nie podoba mi sie, jakos ta kolejnosc cwiczen i wogole mi nie pasuje.
Wyczytalem ze mozna HST robic na redukcji+HIT i chce zrobic, bo musze partie robic 3x w tygodniu bo czuje niedosyt
I teraz chce zrobic te maxy na 15-10-5 powtorzen i tylko chce zrobic z zapasem +1,2 powtorzen przy maxie.

Zmieniony przez - HarnaśKat w dniu 2014-02-07 19:07:17
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
OK mam nieco jasniej teraz

sprawdz jak najszybciej maksy
odpocznij przez kilka dni i zaczniej pelen makrocykl HST
bedzie dobrze

ale nie chcesz robic HIT (jako aerobow) tylko HIIT
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9410
No tak tak :) Zrobie z tydzien przerwy.
Postanowilem w tym moim starym HST zmienic 2 cwiczenia, za sciaganie drazka do klaty dam podciaganie nachwytem szerokim(z pomoca kolegi) bo wkoncu trzeba zaczac to robic i podciaganie podchwytem za uginanie ramion ze sztanga stojac . I mam pytanie czy te podciaganie do klaty nachwytem moglbym zrobic jakos 1 cwiczenie? Bo po przysiadach,MC,klacie i wioslowaniu to opada :/

Zmieniony przez - HarnaśKat w dniu 2014-02-08 14:33:59
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
mozesz robic jako pierwsze w ukladzie

jednak samo podciaganie w wersji ktora proponujesz ma pewna wade ... progresja ciezaru ...
jak zamierzasz ja kontorlowac ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Jabłka – na zdrowie i ku szczuplejszej sylwetce

Następny temat

Zakończona promocja białka X5

electro
Polecane artykuły