SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomozcie w planie HST!:)

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 105255

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
Dobra 15-stki skonczone WRESZCIE, mimo ze w ostatnim mikrocyklu nie ogarnelem paru cwiczen w maxach na 15-stkach dolozylem 5% ciezaru i dzisiaj wszystko poszlo perfekcyjnie, wiec progres silowy jest a masa powoli ale idzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ladny raport - milo slyszec o postepach !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
Odłożyłem słodycze i efekty są odrazu.W pasie zaledwie doszlo od 2 do 4 cm. Z 2 cm doszly z tego powodu ze zaczelem pic wiecej wody i wiecej jesc, wiec narazie wszystko jest git :) Od czasu do czas slodycz sie przekąsi ale to rzadko :) Jeszcze 4-5 tygodni i zloze dokladny raport co do wymiarów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie da sie ukryc ze to dobry kierunek

ale nie dopsusc do koncowego zbyt duzego zatluszczenia
powodzenia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
Coś mam barki ostatnio osłabione. Zaczynam robić barki, boli mnie lewy bark w sensie ,ze jest juz wyczerpany i nie mam sil robic i nie wiem co jest tego przyczyna. Albo slaba rozgrzewka albo ostatnio witamin nie pilem i to tez moze troche podzialalo żle . A moze tez za krotkie przerwy robie.. Zaczne robic dluzsze bo jak nie wycisne zamierzonych powtorzen to chodze zdenerwowany caly dzien hehe .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
napisz cos wiecej o bolu ...
czy to pieczenie, ostry bol, czy zmeczenie miesni ... ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
Zmeczenie. Zaczynam robic barki zrobie kilka powtorzen i mam takie zmeczenie ze juz nie moge wiecej zrobic nie wiem czy to brak witamin czy rozgrzewka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
a moze ogolnie przemecznie tej partii miesni ... ?

jak z innymi partiami ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
Wszystko jest dobrze. Barek lewy czuje tylko jak robie wyciskanie, po wyciskaniu nic juz nie czuje . Zaczne robic przerwy dluzsze przy wyciskanu i zobacze jak bedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 2284 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62152
Nie "barek",tylko bark.Pozdrawiam.

rower1

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jabłka – na zdrowie i ku szczuplejszej sylwetce

Następny temat

Zakończona promocja białka X5

WHEY premium