SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomozcie w planie HST!:)

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 105262

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Harnaś jajka na twardo są gorzej przyswajalne od jajecznicy . Jednak najbardziej wartościowe są jajka na miękko, zachowują wówczas cenne witaminy rozpuszczalne w tłuszczach i nie zalegają tak na żołądku . Omlecik jest także wyborem właściwym, często używanym przez zawodowców, ale to pewnie po części wiesz . W sumie to nie jestem zwolennikiem marnotrawienia żółtka i wyrzucania do śmietnika, mało tego jak widze jak kulturysta zawodowy wyrzuca żóltka do śmieci czy zlewu to aż krew mnie zalewa i mówie chłopie przecież możesz kogoś poczęstować żółtkiem, a przecież, każdy trzeźwo myslaćy chłop wie iż żółtko to skarbnica choliny i lecytyny, ale to tak na uboczu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
A to tez juz wole nie cudowac. Za tydzien,dwa wjezdza thermo stim. Zrobilem dzisiaj lekkie wymiary i wyszlo tak:
Udo 67- (-2,3cm)
Pas 97.5-(-6,7cm)
Biceps 41-(0,5) - co do bicepsu z rana mierzylem czyli w ciagu dnia bedzie 42 czyli 0.5cm spadlo a co do wagi to akurata mi bateria padla w wadze i musi sie naladowac ale przeczuwam, ze juz jest z rana oko 98kg :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
Volumizer wlasnie zaczne znowu robić omleta bo o nim calkowicie zapomnialem. A co do zółtek to 8 bylo by zbyt za duzo jak na jeden posilek tzn. wyszlo by z 60-70g tluszczów .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ja tak tylko na marginesie napisałem o tym jakie one są wartościowe, oczywiście nadal rozumiem, że kulturyści startujący no mówmy szczerze nie mogą za dużo żółtek .Porządne jedzenie ogólnie to powinno sie szanować . Wracając co do Twojej ilości żółtek, to fakt 5 do 8 żółtek to ilość duża, ja bym celował 3 do 4 żółtek dziennie, do tego omega 3 aby spokojnym być o sprawy zdrowotne . Jęśli już ktoś jest startujący i nie może żółtek, bo jest np. urodzonym endomorfikiem, to wystosuje apel aby otrzeźwieli i nie wyrzucali żółtek do śmieci, a jedynie dali osobom bliskim , to tyle i pozdro !! PS. Pisałem to z emocji po obejrzeniu pewnego filmu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
Spoko spoko . :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
Znowu ja. Obecnie robie 5x w tygodniu interwały tzn. HIT na rowerku i moje pytanie brzmi czy w nastepnym miesiacu zamiast dokladac 6 dnia interwałow moge dorzucic 1 dzien długich aerobow 1-2h?

Zmieniony przez - HarnaśKat w dniu 2015-03-24 19:34:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wspomninalem juz wielokrotnie osobiscie NIE jestem wielkim fanem HIITow
prosze powiedz mi czy czytales ostatnie numery Perfect Body gdzie skupiamy sie nieco na HIIT ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
W weekend poczytam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
super :)
a odpowiedz na Twoje pytanie brzmi
jeslil kompnuje sie z caloscia aktywnosci ruchowej - jak najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
Od poniedziałku robie dodatkowe 3 dni treningowe na ktorych bede robił brzuch+łydki+kapturki+przedramie bo tak za duzo czasu by mi schodzilo na silowni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jabłka – na zdrowie i ku szczuplejszej sylwetce

Następny temat

Zakończona promocja białka X5

WHEY premium