SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomozcie w planie HST!:)

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 105244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
Znaczy tak.... Moge w sumie HST zrobić i ten plan co miałem teraz tylko chodzi o progresje obciazenia. Na sciaganie drazku do klaty jest tam przeskok o 5-10 kg i tutaj bedzie ciezej bo wg nie wiem ile tam waza te dane obciazniki. Jesli chodzi o przysiady musialbym przysiady robic na maszynie SHMITA bo tam sporo ludzi a to zajma stojaki albo sa gdzies schowane albo gryfu nie bedzie ^^ . A obciazniki sa 1,25kg 2,5kg ,5kg,10,15,20. Tylko tez chodzi czy bede mogl od czasu do czasu zrobic inna kolejnosc bo moze byc sprzet pozajmowany. Cholera juz chcialbym cwiczyc a tu problem z silownia eh ^^

EDIT: Przypomniało mi sie, ze mam tez porecze na tricepsy i nie wiem czy nie zastapic wyciskanie waskim chwytem .


Zmieniony przez - HarnaśKat w dniu 2015-10-14 20:31:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
zrobb prosze pelna rozpiske calego planu i beedziemy myslec jakie skoki stosowac :)

aha i daj znac kiedy bedziesz mogl wskoczyc do innej/lepszej silki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
1.Przysiady
2.MC
3.Wyciskanie na klate
4.Wioslowanie sztanga
5.Sciaganie drazka do klaty
6.Wyciskanie militarne
7.Biceps sztanga stojac
8.Wyciskanie wąsko.
Caly czas to samo, mialbym miejsce u siebie to bym juz dawno zrobil , nienawidze chodzic na te miastowe silownie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
w sumie najwiecej problemow moze rodzic sciaganie do klatki, wyciskanie wojskowe, biceps i wyciskanie waskie

ale tutaj (jesli potrzeba - skoki ciezaru) mozesz zastosowac 3 skoki tylko i powtorke ciezaru przez dwa treningi
dostosowujac poziom zmecznie za pomoca tempa cwiczen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
Dobra powiedz mi. Robic odrazu MAXY czy tydzien rozruchu na tym samym planie tylko , ze bez maksow?
Potem zrobie 2-3 tygodnie redukcji, zeby zejsc do wagi 76-77kg i dodaje wegle, dobije na tych weglach 80kg bo wiadome, naladowanie+woda to wbije tyle i dodam tluszczy i wegli znowu i pomału masuje do 85-90, bede obesrwowac i starac sie nie zalac, doloze 2x w tygodniu po treningu jakis interwal albo aerob bo nie chce juz mi sie bawic i meczyc w te dlugie masowaniei dlugie redukcje.


Zmieniony przez - HarnaśKat w dniu 2015-10-15 22:47:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. sluszny kierunek
wybierac cel w zaleznosci od wygladu - rob male zmiany - najlepiej zwiekszajc badz zmniejszajac te same pokarmy ktore zjadasz p (3-4 stale menu rotowane)
2. jaka dluga byla przerwa od silki ... ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
3 miesiace.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
Zaczynam od poniedziałku lub wtorku. Co ty na to, zeby ten moj plan HST 8 cwiczen rozłozyć na PUSH&PULL?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
mozna
ale jeli mozesz zwieksz czestoliwosc w takim ukaldzie np 6x w tygodniu krotsze treningi

jesli przerwa byla dlugo - poprzednie maksy w 85% i mozesz smiagac - powinno byc w miare OK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
Tylko musze sobie to jakos rozpisac . Ten plan by mi pasowal bo 8 cwiczen to tam troche za dlugo to wszystko zejdzie tylko nie wiem jak zbytnio sie zabrac do tego HST P&P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jabłka – na zdrowie i ku szczuplejszej sylwetce

Następny temat

Zakończona promocja białka X5

WHEY premium