SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomozcie w planie HST!:)

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 105248

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
Ryz czy makaron, wiem ze przyszaleje hehe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Swietuj z glowa moza byc rzec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
Ahh, zapomniałem sie pomierzyc przez te swieta :/ Za tydzien zamawiam spalacz tłuszczu i przed braniem pomierze sie caly i moze wejde na wage ale w sumie waga nie jest mi potrzebna .Niedlugo bede szedl tez do pracy to bedzie sprzyjalo mi to na redukcji bo przynajmniej nie bede wiecznie glodny i nie bede podjadał czasami hehe ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
tak
zalecie sie czyms odsuwa glod
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
Dobra spalacz zamowiony, jutro powinien dojsc. Poczatkowa dawka 2 tabletki, jak nie bd czul za specjalnie zwiekszam do 3-4 tabsów dziennie no i dokladam 6 dzien na rowerku ale nie interwał tylko aerob 30 minut i zwiekszam co tydzien o 5 minut do czasu dodania kolejnego dnia , bo wakacje tuż tuż . :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
zaczniij od jednego kapsa

na wszelki wypadek

jak wszystko OK powili zwiekszaj dawkowanie

raportuj i notuj !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
Dzisiaj na treningu ogromne spadki siły. Wychodzi na to, ze robie przerwe tygodniowa od silowni bo dzisiaj czulem sie strasznie przemeczony a zapomnialem, ze na masie tez przerwy robilem od czasu do czasu. W tym tygodniu podam wymiary pasa i ud i zobaczymy jak idzie i cos sie zaradzi byle :)
A co do diety wychodzi tak :
Suma dobowa
1 619
KCAL
188 g
BIAŁKO
74 g
WĘGLOWODANY
63 g
TŁUSZCZE

Odliczam z 10-20g tluszczy , dlatego ze policzone tu mialem 420g jajek a tyle mi wychodzi bez 4 zoltek no i odliczyc mozna kalorie z 4 zoltek ale te kalorie wliczam za masło i tam jakies dodatki ,np. Ketchup. Wiec dieta wyglada dobrze wiec musi isc do przodu :D




Zmieniony przez - HarnaśKat w dniu 2015-04-14 20:09:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jesli sila spada to albo za malo kalorii albo przetrenowanie (ogolnie mowiac)

pamietaj ze na mniejszej ilosci kalorii ciezary powinny byc duze ale objetosc ew mneijsza !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
Robie po 3-4 serie. Ale to jest przetrenowanie bo nagle z dnia na dzien az tak mi spadlo i czuje sie zmeczony. Zobaczymy za tydzien jak bd ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
po powrocie zdecydowanie mniejsza objetosc musi byc jesli tak to objawia ... !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jabłka – na zdrowie i ku szczuplejszej sylwetce

Następny temat

Zakończona promocja białka X5

WHEY premium