SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomozcie w planie HST!:)

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 105266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
Tak tak, pierw ww ograniczylem. No okey to tak zrobie ale to jeszcze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
tak sadzielem
stad ta podpowiedz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
Zrobie ten sposob gdy nie bedzie postepow i poprostu doloze 2-3 posilki WW i bedzie git, bo tak naprawde to tluszczy jem tyle samo ile na masie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
aha - czyli odjales tylko ww z diety

jesli tluszczow jest malo to dokladaj ostroznie kalorii z ww w tym czasie
a jesl jest ich hmm - srednio np ~>60g to mozesz spokojnie na ten okres obciac ich nieco - pamietajac o Gold Omega 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
Waga schodzi powoli ale to dobry znak, pas i wage sprawdze 18 marca . Od kwietnia albo w polowie mam zamiar juz wjechac na odzywki tzn. Kreatyna,Beta Alanina,BCAA i Olimp Thermo Speed zeby sie wyciac szybciej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
sprawdz szybciej pas mija prawie miesiac - powinnien juz byc dosc duzy luz w spodniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
Tylko problem w tym, ze nie wiem jaki mialem przed bo cos mi sie zapiski pochrzaniły.. :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
uuu to lipa

zapiski archiwalneto podstawa porownan ...
zrob wiec obecny pomiar jak najszybciej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
A nie to juz mam , tylko ze od 18 stycznia nie pamietam dokladnie ile mialem, teraz mam zapisane i mi schodzi brzuch tylko czasami jakis taki nadęty brzuch mam przez jajka tzn. jajka smazone na patelni wiec narazie zamieniam je na rybe na parze. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. notatki warto trzymac gdzies online jako backup - ja korzystam tutaj najczesciej z poczty
2. wzdeciami sie nie przejmuj - choc oczywiscie sprawdz co je powoduje i staraj sie je zminimalizowac
pomiar warto prowadzic zawsze w tych samych warunkach
najlepiej po porannej toalecie - dotyczy rowniez pomiaru wagi

powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jabłka – na zdrowie i ku szczuplejszej sylwetce

Następny temat

Zakończona promocja białka X5

WHEY premium