SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomozcie w planie HST!:)

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 105259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wahania 2-3 kg w ciagu doby sa dopuszczalne
to nie jest zgromadzony tluszcz

pisalsmy o tym jak sobie radziec z tym problemem kilka numerow do tylu w Perfect Body - ~22-23 jak sobie dobrze przypominam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
I znowu prawdopodobnie bd zmieniac silownie.. To juz bd moja 3 , obym zdołał zostawic pieniadze na spalacz . :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
cos sie pogubilem w wypowiedzi ...

zmieniasz silownie - dobrze rozumiem ...?
dlaczego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
Ze znajomymi mialem i olewka poszla z ich strony. Albo zapisze sie gdzies do Pure , pomysle bo szkoda pieniedzy tak co chwile silownie robic ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
Olimp - Thermo Speed Extreme Mega Caps - 120 kap.
Podobno pobudza ten spalacz ladnie to mam go mieszac z przedtreningowka czy narazie odstawic przedtreningowke i zobaczyc jak pobudza spalacz? I mam zamiar brac przez pierwszy tydzien, dwa tygodnie po 2 tabletki i potem zwiekszam co tydzien o 1 :) Jak bd efekty to dokupie druga pake.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jesli bierzesz przedtreningoweke zawierjaca kompleks pobudzajacy to nie lacz go z Thermo Speed Extreme
a jesli bedziesz stosowal TSE w ciagu dnia tez odpowiednio dostosuj dawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
Bede go brac przed obiadem i kolacja, bo jak rano wezme to sie jeszcze w szkole bd pocił cały heh .

Martwi mnie jedna rzecz, te FBW moje czuje, ze mnie szybko wykonczy. 5x5 i to jeszcze wszystkie cwiczenia zlozone(prawie wszystkie), daje jeszcze miesiac i bd obolały :/

Zmieniony przez - HarnaśKat w dniu 2014-01-19 19:49:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. NIE bierze TSE przed snem/na wieczor - mozesz miec problemy z zasnieciem
2. zima raczej potliwosc nie bedzie duza
3. nie wiem jak cwiczysz ale cos jest nie tak ...

mozna byc lekko zmeczonym, ale jesli stale jestes wykonczony treningami to ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
Nie no narazie nie ale zobaczymy dalej . :) To TSE bd brac przed sniadaniem i przed obiadem . Wazylem sie rano 87-87,5. Cos jest nie halo :/

Zmieniony przez - HarnaśKat w dniu 2014-01-20 18:07:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
tzn co ...?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jabłka – na zdrowie i ku szczuplejszej sylwetce

Następny temat

Zakończona promocja białka X5

WHEY premium