SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomozcie w planie HST!:)

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 105842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
Biniu, tak na twoje oko i doświadczenie to jeśli moja redukcja wynosi 23-24 tygodnie to ile kg max powinno mi zejść ? Licząc po 0.5kg tygodniowo to ponad 11-12 kg ale jak 0.7kg tygodniowo to ponad 16kg, dobrze mowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
rowniez u roznych osob w duzej mierze zalezy od poczatkowego poziomu tkanki tluszczowej

znam osoby trace w 7 dni 10 kg wagi

dla mnie waga nie ma znaczenia - moze tylko wprowadzac mylenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
No w sumie faktycznie, cel lustro heh. 20 kwietnia 94cm w pasie na biodrach, dzisiaj 92.8 a zostało jeszcze 9 tygodni , czyli z 85 w pasie bedzie ale to zbyt duzo . Moze do sierpnia sobie pojade z redukcja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
tylko planuj przerwy w redukcji - mon 2-3 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
Patrząc w lustro, został tylko ten zasrany brzuch a przez ten brzuch mam podlany troche dół klaty i plecy , no i wody sie sporo na klacie trzyma i plecach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dol brzucha i plecow schodza u mezczyzn ostatnie

miarkuj idealna forme z iloscia miesni
bo w takaich okolicach juz nie jest prosto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
Da sie rade do wakacji :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
Zmieniam troche interwały i aeroby. Narazie mam 2x w tygodniu aeroby i 5x interwały, to zmieniam aeroby na 4x a interwały na 3x bo zaczele być troche monotonne i caly czas juz tyle samo kalori i taki sam dystans, a w aerobach co tydzien po 5 minut dodaje to juz jest jakas odmiana .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
i regeneracja bedzie lepsza

czytales juz artykul o HIIT w najnowszym numerze Perfect Body (33) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1054 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9410
Jeszcze nie. Dzisiaj sobie zrobiłem lekki cheat day bo nawpychalem sie w Mac donaldzie i troszke tego zaluje ale mature ustna zaliczylem i trzeba było ,,OBLAĆ,, i teraz musze zrobic dodatkowy aerob .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jabłka – na zdrowie i ku szczuplejszej sylwetce

Następny temat

Zakończona promocja białka X5

forma lato