tak mnie naszło na wieczorną sesję. Hejtować suchklatesa
Owszem, nie umiem pozować. Ale na olimpię się nauczę. 100%.

Owszem, nie umiem pozować. Ale na olimpię się nauczę. 100%.
Ilość wyświetleń tematu: 68491
Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]Bengazi-t995117.html

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]Bengazi-t995117.html
stwierdziłem, że jak cheatuje, to od rana, więc koło 10 strzeliłem solidną porcję cukrów, a trening o 14. Fatalnie z energią, więc na płaskiej bez normalnego postępu, ale trudno, i lecimy dalej
Wszystko mnie boli, czyli wybawiony jak trzeba. W sumie, to niedawno wróciłem. Na wadze nie ma rewolucji, czuję się git. Nie wiem, czy zbiorę się dzisaj na plecy, ale mam przed sobą cały dzień, więc może trochę energii znajdę.

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html
"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły