SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Arnoldzdobywca

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 60038

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
padam na pysk... Dzisiaj ostatni dzień matur pisemnych-rozszerzona matma. Jakiś niezły świrus układał arkusz-praktycznie bez schematów z ubiegłych lat, wszystkie zadania "z dupy". Można powiedzieć, że egzamin na prawdę sprawdzający wiedzę, no ale zawsze jest się do czego przyczepić. Jestem wściekły na to g****, bo na matmę rozszerzoną (11 obszernych zadań) przeznaczona jest jedna kartka A4 brudnopisu. I co ja mam na tym k***a zrobić? Ogólnie wynik między 68-78%, ale pewnie utną mi parę punktów za syf w zapisie (straszny bałagan, bo właśnie nie było miejsca). No, ale innych maturzystów dupa boli bardziej

no, to sobie popłakałem.


dzisiaj odwiedziłem świątynię testosteronu. Lato idzie, to z 5 osób było w tym garażu. Cięzko bardzo dorwać do sprzętu, ale poćwiczone.


plecy hipertrofia, barki+biceps siła

plecy:
-wiosło półsztangą jednorącz bokiem
4x12x52,5kg
-wiosłowanie na wyciągu dolnym jednorącz
4x12x45kg
-inverted rows
4x12x(+15kg)
-high pull
4x12x57kg
-skłon "dzień dobry"
4x5x75kg

barki:
-odwrotny butterfly

biceps:
-uginanie ze sztangą
4x5x52kg
-młotki
4x5x28kg



jutro rano cyferki i fotki dla całej 2 miesięcznej masówy + plan na redukcję (który pewnie nie wejdzie w życie, bo cholera wie jak się ułoży przy tej mojej pracy )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
podsumowanie masy

cały okres masowy trwał 2 miesiące (od 9 marca, wszystkie informacje na stronie 31 w dzienniku, fotki na kilku kolejnych stronach)

a więc cyferki:

Waga: Nie wiem ile dokładnie, ale koło 90kg +4-5kg
Obwód w pasie:84cm +3-4cm z czego 2 cm weszły w święta-niestety, cheat daye mi nie służą
Obwód uda:67.5cm +4cm
Obwód klatki:114cm +2-3mc
Obwód bicepsa:39.5cm +2-2,5cm
Obwód bioder:92cm +1cm
Obwód przedramienia:33.5cm bez zmian.
Obwód łydki:44.5cm +1cm


no i jeden pomiar, który ciezy równie bardzo jak te powyżej:
kalorie 3700 +1200. Na takim poziomie i tak leniwie ta masa wpada, więc jestem super zadowolony

nagie fotki: Jak widać, super nie jest sorry, za wszystkie fotki inne, robione w tym tygodniu, ale nie wszystko powychodziło w jeden dzień










Zmieniony przez - arnoldzdobywca w dniu 2014-05-10 11:17:05




Zmieniony przez - arnoldzdobywca w dniu 2014-05-10 11:17:24




Zmieniony przez - arnoldzdobywca w dniu 2014-05-10 11:18:05




Zmieniony przez - arnoldzdobywca w dniu 2014-05-10 11:18:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
no i kilka słów o tym, co się teraz stanie.

kalorie lecą o 200 (3700 na 3500). Poleci z węgli, bo nie bardzo mam jak uciąć tłuszcze. Cardio wpada około 30 minut rowerem po siłce-a jak siłka wypadnie, to zależnie od grafiku w pracy (powinno być minimum 4 razy). Jak będzie stało-cardio w górę, jak nie, no to oczywiste, że nie. Z intetnsyfikacji wysiłku mam jeszcze patent-dropsety. Dodając do każdej danego dnia ćwiczonej parti zgrabnego dropa, kalorii poleci całkiem sporo. Chciałbym uniknąć ucinania kalorii, ale pewnie będzie to nie do przejścia w którymś momencie. Zobaczymy

niech moc będzie z wami!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
Oooo proszę, jak ładnie biceps poszedł w góre :) 39.5cm to już ładny wynik według mnie. Super ten okres przepracowałeś, bo pamiętam jakieś twoje fotki to zadowolony nie byłeś, teraz to wygląda dobrze. Jedziesz redukcje i będzie gicio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
no łapa rośnie jak szalona szkoda, że nie pękło 40. Jak nie teraz, to na redukcji wleci, potwierdzone info.


Edit: No i odkryłem jedną, bardzo ważną rzecz dla mojej sylwetki. Mam bardzo dużo fatu na klacie. Chyba więcej niż na brzuchu. Głównie w tej "przestrzeni" między dołem klaty, a górą brzucha. Z tego co się orientuje, oznacza to zawyżony poziom estrogenu-albo cały czas, albo tylko wtedy, kiedy się pasłem (czyli 90% mojego życia ) Głównie przez to wyglądam, jakbym nigdy nie wyciskał-nie ma zarysowanej linii pomiędzy tymi dwoma partiami. Liczę na to, że jak już zleci, to nie wróci


Edit 2: Jeszcze skrobnę parę zdań Muszę napisać, że dopiero teraz, przez ostatni miesiąc nauczyłem się ćwiczyć na serio. W końcu przestałem oszukiwać samego siebie. Dopiero teraz po treningach czuję, że zrobiłem daną partię na 100%. Dopinanie mięśni, a nie tylko bezsensowne machanie zmieniło dużo. Wielu ludzi od momentu w którym jestem teraz dopiero liczy swój staż Ta masówka, to był mój pierwszy przemyślany krok w sportowym życiu, bo nic nie było na czuja, wszystko kontrolowałem (i dietę i treningi, bez marudzenia, że jak mi się nie chce, to nie idę). Jedyny minus, który mnie zaskoczył, to święta. Ale zachowajmy pozory normalności, wypadałoby, żebym ćwicząc jadł więcej w takim okresie niż ci, którzy się obijają

myślę, że dzięki zmianom uda mi się utrzymać fajny progress z tego roku, w którym miałem tzw. Nooby gainz i za rok będę już dużym i wyciętym sk***ielem

Zmieniony przez - arnoldzdobywca w dniu 2014-05-10 13:42:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
ok, zgodnie z założeniem, lecimy z tematem. Co prawda nie mam jeszcze waskularyzacji jak Jeff Seid po pierwszym dniu redukcji, ale i tak jest spoko

barki, triceps siła, klata hipertrofia, brzuch

barki:
-PP
4x5x59kg
-odwodzenie
4x5x27kg
-unoszenie hantla przed klatą
4x5x37kg

klata:
-wyciskanie sztangielek skos +
4x12x24kg
-rozpiętki
4x12x16kg
-wyciskanie płaska
4x5x60kg
-przenoszenie sztangielki znad głowy
4x12x16kg

triceps:
-wyciskanie wąsko
4x5x55kg
-francuz jednorącz
4x5x18kg

brzuch:
-kółko
4x10

po tym obiecane 30 minut na rowerku. Mówta co chceta, uda spompowane


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34681
Musze przyznać, że serio się zdziwiłem jak zobaczyłem obwód ramienia: 39.5 cm :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
drugi dzień redukcji-w sam raz na cheat meal


Ale ch**, dzisiaj 7 godzin łażenia w kółko po sklepie (w roli ochroniarza). Nie mogłem kontrolować kalorii i się trochę pomyliłem . I tak spaliłem więcej niż te 200 ponad limit, także luz-blues

co do pracy-nogi mi włażą w dupę -_-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42751
Arnold praktykuj po każdym treningu pozowanie , przyda sie ;) Jak długo zamierzasz robić tą redukcje ?

Zmieniony przez - kacper95 w dniu 2014-05-11 21:38:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
jakieś 3 miesiące myślę. Ale ogólnie, to aż będzie kosa

Zmieniony przez - arnoldzdobywca w dniu 2014-05-11 21:57:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] tomekkurek

Następny temat

Never turn your back on The Ripper s. 1, 18, 51

WHEY premium