SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Arnoldzdobywca

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 60310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
jakieś tipy, jak zejść sztangą na ziemię, nie szorując nią po kolanach? bo z tym mam główny problem i nie mogę zejść dupą niżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
dzisiaj z rana, mimo pogody paskudnej jak zwykle, poszedłem w końcu biegać. Dla odmiany bolały mnie prostowniki

dział senior czeka

całe plecy mnie bolą po wczoraj. Czyli zaj**iście

bieganie standardowo, 20 minut, 4 km. Nogi mogły dalej, płuca też, to prostowniki się buntują

dzisiejszy trening-ogólnie super. A szczególnie-nienawidzę wyciskania sztangi. To ćwiczenie jest dla mnie tak niewdzięczne, że aż szkoda mi je robić. Najchętniej bym je wyj**ał, ale nie mam lepszej alternatywy

dokształciłem się dzisiaj w sprawie argininy i produktów w nią bogatych-dodałem wszystko co mogłem do przedtreningowego. Efekt-miazga, pompa po pierwszej serii rozgrzewkowej . Owsianka+nabiał+kakao stanie się pewnie moim dyżurnym preworkoutem. Jabłko które wrzuciłem podobno też pomaga, ale nie znalazłem o tym wiarygodnych informacji (tylko na którymś kanale YT ktoś wspominał). Polecam


klata siła, barki+triceps hipertrofia

klata:
-wyciskanie skos +
4x70kg 4x67x5kg 4x65kg 3x65kg poprzednio 65kg + dropset co 5kg do 0
-wyciskanie sztangielek na płaskiej
2x5x25kg 2x4x25kg poprzednio 23kg
-rozpiętki
2x5x21kg 2x4x21kg poprzednio 18kg

barki:
-arnoldki
4x12x10kg poprzednio 9kg
-odwodzenie siedząc
4x12x10kg poprzednio 9kg
-aroud the world
4x20x15kg bez zmian

triceps:
-francuz leżąc
3x12x34kg 1x10x34kg poprzednio 32kg
-prostowanie wyciągu górnego
4x10x45kg poprzednio 40kg

dla odmiany dzisiaj samo zdrowe żarcie. Poza popijaniem ziemniaków białkiem z prochu nie mam sobie nic do zarzucenia

jutro DNT

Pozdro!




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
tak jak mówiłem, dzisiaj wolne.
zmieniłem plany co do nóg. Zamiast nich będę robił CF , w którym zawsze znajdą się przysiady i MCNPN (tylko ze skromnym obciążeniem, bez bicia rekordów). Mam problemy z wciśnięciem ud w dotychczasowe spodnie, a większych rozmiarów już nie ma

możliwe, że w święta wypadnie mi jakiś trening, ale to jeszcze nic pewnego

Garnuszek mamusi nie sprzyja zdrowemu odżywianiu-znowu wpadła czekolada. Nie mam silnej woli.

tak czy srak-jutro crossfit. I podbijam kalorie. Do piątku się zaleję-kupa śmieci w tym tygodniu już wpadła. A jeśli nie do tego piątku, to do kolejnego już na 100%-święta w końcu . Masa jeszcze przez miesiąc, a potem tnę do zera

pozdro!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
zapomniałem napisać.

klata+barki+najszerszy+kaptury. Wszystko zmasakrowane. Za to nie mogę dogodzić łapom. Chociaż właśnie przypiąłem tak, że urosły o kolejne 5mm. Jestem genem
Jak zostanę człowiekiem-bicepsem, to też będę ruchał wszystko na plaży?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 8068 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42786
Jak nie możesz dogodzić łapą to męcz je dropsetami rób dużo i mało pwtózeń kombinuj poprostu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1353 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15467
arnoldzdobywca
Jak zostanę człowiekiem-bicepsem, to też będę ruchał wszystko na plaży?


Chyba piasek

"The only one who can tell you 'you can't' is you. And you don't have to listen."
Dziennik: http://www.sfd.pl/[DT]_Forma_luks__Frycekz-t1065140.html#

Pomogłem? Daj SOGacza ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
i żadna nie uwierzy, że wyglądam tak, bo to moja pasja? Że robię to z zamiłowania?

Trudno. Będę ruchał piasek. Masówka jest zbyt piękna, żeby ją kończyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1353 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15467
Moja nawet nie chce słyszeć, że u mnie zaraz będzie masa

"The only one who can tell you 'you can't' is you. And you don't have to listen."
Dziennik: http://www.sfd.pl/[DT]_Forma_luks__Frycekz-t1065140.html#

Pomogłem? Daj SOGacza ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1141 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6570
Oglądałem Twój Mc. Jestes zadowolony z techniki ? Co to ma być wgl ? Ciągniesz i patrzysz się na bok ? Wiesz jak łatwo kontuzji odcinka szyjnego możesz się w ten sposób nabawić ? Masz ciągle zaokrąglone plecy na całej linii. Nie tylko u góry, tylko wszędzie. Czemu nie odkładasz sztangi za każdym powtórzeniem ? Nie jest to Mc klasyk, tylko jakiś pomiędzy na prostych a klasyk. prostujesz wpierw nogi, a potem resztę. Co do schodzenia niżej, to może zacznij się rozciągać (dwójki, łydki, biodra/miednica).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
gdybym był zadowolony, to nie prosiłbym o ocenę.
w bok patrzyłem czy mi się telefon nie przewrócił. Wiem, że nie powinienem. Ale mam też tam lustro i głowa jakoś sama idzie.
plecy-czułem, że mam prosto. Szczerze, to po filmiku też mi się tak wydaje. Spróbuję poprawić.
sztangi nie odkładam, bo wolę utrzymywać stałe napięcie w mięśniu. Jak odłożę, to zawsze później jest szarpanie. Inna sprawa, że muszę trochę oszczędzać podłogę, a delikatne odkładanie niezbyt wchodzi w grę, bo nie mogę tego zrobić z prostymi plecami.
rozciągam się regularnie i z niezłym skutkiem (wszystkie partie)

spróbuję jeszcze parę razy, a jeśli nic z tego nie wyjdzie, to wyrzucę to ćwiczenie. Wolałbym tego nie robić przez głupią wymówkę typu "nie leży mi", no ale takie życie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] tomekkurek

Następny temat

Never turn your back on The Ripper s. 1, 18, 51

WHEY premium