SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Arnoldzdobywca

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 60061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
wysokie IG

tak na prawdę do mix pszennych, żytnich i owsianych

umrę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
pewnie dlatego Ty masz kratę na brzuchu, a ja w oknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Na uj mi krata jak przerzuciłem się na dietę opartą o proteinowe lody tylko dlatego, żebym nie zjadł tych 1700 kcal na raz - teraz wkładam sobie do zamrażarki i te 2h muszę odczekać

A co do otrębów - http://potreningu.pl/diety/artykuly/124/jakie-otreby-wybrac-pszenne-zytnie-czy-owsiane 

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
i tak wolę mixować-17g pszennych i 17 żytnich dziennie mnie nie zabije, a ileż można dziennie wpierniczyć tego owsa
senny się robię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
To zarzuć jeszcze z 800g chocapiców

Zmieniony przez - pilkaPN w dniu 2014-07-09 21:25:21

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
dobra, bo cienko ta redukcja idzie, niby fajnie, bo jem dużo, często cheaty a waga stoi, ale plan był trochę inny. Ucinam parę kcal. Przy najbliżej okazji -50g manny do śniadania, za 5/6 dni, jak wyjem zapasy sera, to 100g żółtego zamieni się w 125 chudego twarogu. Podkręcam ilość cardio-sesja wieczorna spokojnego marszu ed, chyba, że pogoda będzie przerażająco z dupy (zimno+deszcz. Jak sam deszcz, to nie ma przebacz)

Dzisiaj klata rozpykana, plecy bolą 3 dzień. Trening fajny, ale oczywiście coś musiało iść do dupy-po wczorajszym cheacie pompa mega. Głównie na łydach przy cardio. Ze łzami w oczach zrobiłem 13 minut zamiast 30. Micha raczej nie będzie idealna, bo musiałem pozbyć się sporej części żółtego sera, a nie chciałem wyrzucać (jutro raczej bym musiał). Zresztą, jutro też nie będzie idealnej michy, bo wracam do domu+mam wypad nad zalew. 13 prawdopodobnie będzie kolejny wypad-tym razem grill. Ale tam to już muszę się ogarnąć, bo do końca życia się nie wytnę

pozdro 600!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
No przy takim grillowaniu to trudno sie opamiętać :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
aaa, bo takie życie małolata na wakacjach. Zresztą, nie tylko na wakacjach. Powiedz cioci, że jej kiełbasa ma ch**owe makro, a jej ciasto nie pasuje do low carba. Tak samo z wyjściami z kumplami-smutno trochę siedzieć i patrzeć, kiedy oni wódkę popijają soczkiem i zagryzają ciastkami. Ja szczerze podziwiam osoby, które ogarniają trzymanie diety + kontakty międzyludzkie na przyzwoitym poziomie.
U mnie jest jeszcze problem ze zbyt dużym apetytem/słabą psychiką. Gdybym czitował po 1000kcal, to zasadniczo srał to pies, ale jak przychodzi mi wyłamać się z diety, to efekt taki jak w wypisce z wczoraj. A jak już nabiję parę gramów cukru, to zawsze potem jest "z górki"

bo ja ogólnie nie nadaję się do tego sportu. Jestem fizycznym i umysłowym grubasem. Jak zaczynałem chodzić na siłkę to myślałem "przypakuję sobie, to będę mógł więcej jeść". No i jem więcej, ale głodny chodzę tak samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
To zbuduj dużo mięcha, leć na T3 i insulinie, będziesz mógł pochłaniać tyle syfu że głowa mała

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
wstydziłbym się gdziekolwiek przyznać, że wbijam towar i wyglądam jak wyglądam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] tomekkurek

Następny temat

Never turn your back on The Ripper s. 1, 18, 51

WHEY premium