SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Arnoldzdobywca

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 60214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
U mnie jest na siłowni więc mam za darmo, ale w sklepie za 20-30zł można kupić

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
piąteczek, piątunio!! To oznacza tylko jedno
klata
klata!
klata!!!

klata:

-dipsy
17xcc -zrobiłbym więcej, ale już mi się znudziło to gibanie. Na chwilę obecną rekord
3x10x12,5kg- sztangielka między nogi i jazda. Poszło nieźle
-rozpiętki na butterfly`u
5x25x50kg 3x20x50kg. Nie chciało mi się wyciskać, bramy nie ma, to sobie dogodziłem na maszynce
-wyciskanie sztangielek skos w dół
4x10x20kg

dzisiaj straszny mordor, pierwszy posiłek przed 6, drugi po 16

w misce doszedłem do pewnych wniosków. Do tej pory i tak robiłem to regularnie, ale miałem wyrzuty sumienia, czas to zmienić. W ciągu tygodnia daję sobie dodatkowo 1000kcal na zachcianki. Może to wyglądać tak, że w piątek pójdę i obalę 3 piwa albo pizzę, może też tak jak dzisiaj-dzika faza na cheat owsiankę Od tych paru kalorii świat się nie zawali, a moje samopoczucie skoczy w górę-no bo kto nie lubi sobie strzelić jakiegoś ciasteczka wiadomo, będę się starał tego w 1 kolejności nie robić wcale, w 2 robić ze zdrowych produktów


a więc w misce jak widać+owsianka na mleku z owocami




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma co się katować, jak zjesz raz na jakiś czas batona czy tam piwo wypijesz to sylwetki ci nie zepsuje :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42767
Ja jak zjem omleta / banana albo wypije odżywke to ciastek mi sie już odechciewa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
sprawdziłem wymiary, wszystko bez zmian. Zadowolony jestem, bo wczoraj wieczorem podjadłem, a dzisiaj tego nie widać (czyli de facto w ciągu tygodnia cośtam spadło). Skończyłem w końcu ciężki tydzień, od jutra znowu leci cardio, bo nie miałem w ogóle czasu. Fajnie mnie klata boli od tych rozpiętek, tylko na bokach jest mega ostro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
sobota leniwa od rana, pogoda paskudna. Na treningu barki i łapy. Tłok na siłce był, ale sobie poradziliśmy. Spotkałem sezonów, którzy zaczęli robić nogi. Ba!!! Nawet przysiady 40kg, pas na brzuchu i nawet nie ćwierć ale jakiaś 1/8 ruchu. Ale nogi zaliczone

ciężarki ciągle zaniżone, ale krótsze przerwy+dokładniejsze dopięcie męczy

barki+biceps+triceps

barki:
-żołnierskie wyciskanie
4x10x45kg poprzednio 51kg
-odwrotne rozpiętki na butterfly`u
4x12x25kg poprzednio 35kg
-odwodzenie ramion stojąc
4x10x18kg poprzednio 20kg
-unodzenie sztangielki przed klatką
4x10x23kg poprzednio 25kg
-face pulls
4x12x25kg poprzednio 35kg

biceps+triceps
-wyciskanie wąsko
5x10x53kg poprzednio 57kg
-uginanie ze sztangą giętą stojąc
5x10x38kg poprzednio 42kg
-prostowanie łap na wyciągu
5x10x30kg poprzednio 35kg
-uginanie z supinacją
5x10x19kg poprzednio 24kg


w domu 10 minut skakanki, chciałem 20, ale paskudnie mi szło, więc odpuściłem. I co? W nagrodę pies mi uciekł i biegałem za nim 30 minut

z kaloriami mogłem się trochę pomylić, bo nie wiem dokładnie jakie proporcje były w kluskach leniwych mojej mamy. Mniej więcej tak jak wpisałem te ziemniaki i twaróg. W każdym razie pyszne było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie śmiej się, ja robię teraz przysiady z 38 kg na sztandze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
daj pan spokój Nie chciałem chłopaka smucić, to między jego przysiadami a moim żołnierskim wyciskaniem z tym samym obciążeniem zrobiłem kilka ćwiczeń przerwy

nawiasem mówiąc mój brzuch wygląda, jakby bardzo chciał pęknąć na 6 części. Mam nadzieję, że nic nie zepsuję w tym tygodniu

Zmieniony przez - arnoldzdobywca w dniu 2014-03-15 21:35:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tylko, że ja dochodzę do 40 powtórzeń w serii, których jest 8, jedynie to mam na swoje usprawiedliwienie Ja z brzuchem mam tak, że jedynie górna część jest widoczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
niedziela, na dworze brzydko, więc nudy cały dzień. Podciągnięcia wypadły z planu, bo nie da się wyjść, zrobiłem brzuch i standardowe 20 minut skakanki

brzuch z dodatkowym obciążeniem, bo świeżo po obiedzie, planki były mega ciężkie

brzuch

-plank 4x1min
-scyzoryki 4x10
-brzuszki 4x10
-skłony boczne leżąc 4x10

20 minut skakanka

wygrałem firestartera cieszę się jak dzieciak na gwiazdkę, bo zawsze chciałem jakiś spalacz i zawsze chciałem jakiś pre-workout, a nigdy hajs mi się nie zgadzał. To teraz mam 2 w jednym

jutrzejsze nogi wypadają z rozpiski, bo będę cały dzień poza domem. Żarcie powinno się ułożyć przyzwoicie -kanapki+kuciak 4life . Trening powinienem odrobić w środę, ale jeśli wypadnie w ogóle, to świat się nie skończy-przecież jestem sezonem

od jutra 2700 kcal <3




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] tomekkurek

Następny temat

Never turn your back on The Ripper s. 1, 18, 51

WHEY premium