SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Arnoldzdobywca

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 60207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
k***a, chciałem edytować Redukuję już z miesiąc, tylko co chwila cheaty p******ą mi cały efekt

dalsza część wypiski

plecy, plecy, plecy

I rekord w podciąganiu <3 Chyba serio zacząłem trenować, bo na redukcji robię progress z treningu na trening. Lepiej późno niż wcale, chociaż ogarnięcie się po roku, to słaby wynik

-podciąganie 9 POWTÓRZEŃ W PIERWSZEJ SERII!!! potem jeszcze z 6xmax
-ściąganie progresja, 3xmax, regresja
-wiosło hantlą do 50kg
Ziomeczki z siłki powiedzieli, że przy wiośle mam krzywy kręgosłup w odcinku lędźwiowym. Szczerze, to nawet nie wiem, czy to jakiś szczególny błąd. Przecież inaczej się nie da, ćwicząc w oparciu . Z tego co zrozumiałem, to chcieli, żebym był równoległy do podłogi. Nie wiem za uj już nic

Cardio zamiast 30 minut 18, bo paw mi się kisił w ustach od początku

za to wieczorkiem od wczoraj dochodzi spacer (raczej intensywny jak na spacer), trwający około godziny. HR zapewne "palące tłuszcz". Stestujemy, czy ma to jakąkolwiek rację bytu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
tylko zwaliłem trening. Na końcu miały być ciągi, ale z ręki wypadały mi już hantle po 10kg, więc pociągnąć mogłem w kiblu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Co do wiosła jednorącz to jak najbardziej da się trzymać prosty kręgosłup, niekoniecznie trzeba być równoległym do podłogi ale po prostu nie puszczaj pleców.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
I patrz przed siebie

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
dobra, k***a. Dostałem się na AGH <3 Serio, tego się nie spodziewałem. Z michy dzisiaj niewiele zostało. Tzn. zostało wszystko, doszło tylko parę drobiazgów


-około 800g płatków śniadaniowych
-600ml mleka
-40g wpc
-100g czekolady
-100g czekoladowych draży
-90g żelek

wszystko w 1 posiłku. Jestem spełniony.

po co mi krata, jak będę energetykiem

ale dzisiaj, to nawet nie mam sobie za złe. Dziwię się tylko, czemu jestem jeszcze trzeźwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
W jednym posiłku ponad 800g węgli?

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
na luźno. To wypisane to był dodatek do 250g owsa, który leci "planowo"

W ciągu dnia jeszcze 150g manny i 100g makaronu, 50g otrębów i 40g mąki

z tego co liczę, to
7 375,5 kcal
234,4 g B
1 190,3 g WW
186,3 g T

...

......



pójdzie w bica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
xDDDDDD Dobryś, jakby było mniej tłuszczu i więcej białka to w sumie wyglądałoby jak dieta Huberta z treningu dla zaawansowanych

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
po wpisaniu wszystkiego, taka sytuacja. Wrzucam ku przestrodze

jutro będzie dobry trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
TY JESTEŚ NIEPOWAŻNY?! OTRĘBY PSZENNE?!

A tak w ogóle to jeśli chodzi o kcal to na szybkości policzyłem że ja teraz jem tyle w 5 dni

Zmieniony przez - pilkaPN w dniu 2014-07-09 21:08:15

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] tomekkurek

Następny temat

Never turn your back on The Ripper s. 1, 18, 51

WHEY premium