SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] Arnoldzdobywca

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 60053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
Niedługo na bica będę brał więcej niż na klate
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
dobra, dzisiaj wróciłem, od jutra lecę po staremu.
od poniedziałku moja dieta wyglądała tak:
lody, wódka,makaron z sosem z marketu, kurczak z grilla (żeby było bardziej sportowo ). Wódę przepijałem colą zero. Nie wiem jak z bilansem, ogólnie, to yebie mnie to

wybawiłem się jak nigdy, polecam wszystkim-zalew sielpia, województwo świętokrzyskie, ośrodek Safari

Muszę wam powiedzieć, że coraz bardziej bawi mnie pojęcie formy na lato. Nudzi mnie już liczenie kalorii i próby trzymania czystej michy, zwłaszcza, że nigdy mi się to nie udaje Zobaczymy, na pewno teraz będę ciął do porządnej kraty, ale myślę, że wszystkie kolejne "cykle" w życiu będą wyglądały: masa do słabej kraty i redukcja do przyzwoitej, w miarę możliwości bez liczenia

edit: Z nudów jednak spróbowałem policzyć ten bilans. Jakieś 4000-4500 kcal, 5000 raczej nie przekroczyłem ani razu, także nie ma tragedii. Głodu nie czułem w ogóle, a jakieś 1500 kcal szło z alkoholu (który raczej nie syci). Także chyba już w miarę kontroluję to, co się dzieje w moim mózgu w kwestii jedzenia-jem jak człowiek i nie jestem ani głodny, ani przejedzony

Zmieniony przez - arnoldzdobywca w dniu 2014-05-28 18:56:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42751
Jedząc na oko , efekty będą na oko zapamiętaj to żeby później nie było marudzenia że karata / masa nie wygląda tak jak chciałeś.Powodzenia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
teraz jeszcze liczę Ale coraz częściej, kiedy patrzę w lustro jestem całkiem zadowolony z "rozmiaru". Definicja to średnio, ale to poprawię w tym roku. No bo jeśli osiągnę to co chcę, to w założeniu mam wskoczyć na bilans 0.

Zresztą, nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu, na razie to redukcja i bez marudzenia Inne rewelacje, to może kiedyś, a może nie

btw. Na plaży byłem najlepszą dupeczką, pomimo tłustej dupy. Teraz zauważam takie bajery-młodzi faceci mają mnóstwo fatu w dole brzucha. Ogólnie każdy jest suchy na ramionach, plecach, każdym innym miejscu, ale z bębna wisi tyle smalcu, że aż żal patrzeć

Zmieniony przez - arnoldzdobywca w dniu 2014-05-28 21:41:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4322 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 171818
Co się dziwić jak u 70% młodzieży jedyny sport to "Łomżing" ;)

http://www.sfd.pl/[BLOG]_SnicK__W_drodzę_po_wymarzoną_sylwetkę._-t1081650.html

"Pasja rodzi profesjonalizm, a profesjonalizm daje jakość, jakoś to jest luksus"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
Sorry, nie wyrabiam z życiem osobistym, zawodowym ani sportowym. Nie dam rady na razie prowadzić dziennika. Redukcję kontynuuję, mam nadzieję, że jeszcze w czerwcu się ogarnę i znowu zacznę wypiski. Skrobnę jeszcze plany na dalszą część redukcji
W tym tygodniu po treningu siłowym 20 min bieżnia nachylenie 20stopni, 10 min rowerek
w kolejnym 30 min bieżnia nachylenie 30 st
w następnym jak wyżej+jedna sesja interwałów
w kolejnych tygodniach dodawanie kolejnych sesji interwałów
kiedy będzie 7 sesji będę dodawał poranne cardio na czczo, też po jednej sesji na tydzień

W międzyczasie umrę z głodu

joł :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
skrobnę czo tam u mnie.
Treningi robię, cardio robię mocne, michy nie liczę, w sumie, to jem straszne syfy ed, ale w małych ilościach + zawsze wpada odpowiednio białka

waga leci. Z tym zastrzeżeniem, że leci w górę . Nie byłem na siłce przez około 6 dni ze względu na pracę. Ale na horyzoncie widmo zmian-od poniedziałku nie mieszkam z rodzicami=czysta miska, bo szkoda kasy na gówniane ciasteczka, więcej czasu na wszystko, bo krótszy dojazd. Kurczak, ryż, twaróg, owsiane, więcej nie jem i uj.


w końcu moja dieta będzie wyglądała tak, jak ja bym sobie tego życzył. Tylko raczej nie będę nic pisał na forum-nie będzie internetu Ale przypuszczam, że zastosuję w miarę monodietę u siebie, więc jak się ogarnę, to dodam zarys co i jak

Zmieniony przez - arnoldzdobywca w dniu 2014-06-07 23:30:47

Zmieniony przez - arnoldzdobywca w dniu 2014-06-07 23:47:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
siemanko!
Cyknąłem sobie dzisiaj gay-shota, to wstawię. Gdyby ktoś miał wątpliwości, czy forma jest, to jak widać-jest. Ch**owa.
Wrzucam też zrzut z diety, którą mam zamiar trzymać bardzo długo, bo mi odpowiada. Zmienię tylko ser na zwykły kosztem 50gr owsianych
Ostatnio moim jedynym treningiem jest śmiganie kapucyna, bo nie lubię pompować w domu. Ale w czwartek/piątek ogarnę już kasę na karnet i z buta wjeżdżam







Zmieniony przez - arnoldzdobywca w dniu 2014-06-16 12:37:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurde, Arnold, za dużo narzekasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2010 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35251
a co, dobrze jest? No przecież, że nie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] tomekkurek

Następny temat

Never turn your back on The Ripper s. 1, 18, 51

WHEY premium