Witam, witam, jestem po tygodniu odpoczynku od siłowni, wcześniej była masa, doszedłem do takiego poziomu:
https://www.sfd.pl/Masa_z_firmą_Hi_Tec_RYWALIZACJA_SZTYWNY91-t983840-s11.html#post8 , niestety trochę pas się poszerzył przez ostanie parę dni, ale to pewnie głównie woda i syf w jelitach, od jutra już redukcja leci i pierwszym postanowieniem noworocznym jest 0 fajek i alko przez najbliższy miesiąc. Celem głównym będzie plażowa sylwetka. Chciałbym uzyskać te 75cm w talii/pasie, w tej chwili pod 90 podchodzi. Myślę, że po tygodniu, dwóch te parę kilo powinno zejść, później juz bym chciał by spadało dosyć regularnie 0,5-0,7kg/miesiąc. Jutro podam wszystkie parametry, wagę, wymiary itd.
Jeśli chodzi o dietę to zacznę od 3300 kcal 220/150/reszta. Bez podziału na treningowe i bez treningowe bo i tak jak nie siłownia to judo, basen itd. Jak nie będzie nic spadało to zrzucać będę z węgli. Miska ma być czysta i zdrowa, jak najmniej podjadania, jedzenia syfów, śmieci itd. Węgle między treningowo będę pakował.
Z supli to mono, magnez i tran, a po jakimś czasie bcaa, witaminy i na sam koniec spalacz. Supli jak najmniej, sam nawet nie weim czy jest sens w bcaa inwestować.
Jeśli chodzi o trening to pojadę splitem 4 x w tygodniu, rozpisałem coś takiego:
czwartek: barki + łapy
1.pp 5 x 4-8
2.podciąganie wzdłuż tułowia regres (10-8p)
3a.unoszenie bokiem 4 x 12-15
3b. przodem 4 x 12-15
4a. wyc. wąsko 4 x 4-8
4b. uginanie sztangi 4 x 4-8
5a. wyciąg górny nachwytem 3 x 10-12
5b. uginanie młotkowe 3 x 10-12
6a. pompki w podporze 3 x 12-15
6b. modlitewnik 3 x 12-15
+1,5h judo
piątek: nogi
1.tylny 5 x 8-4
2.mc 5 x 8-4
3.suwnica regres (10-8p)
4a.unoszenie 4 x 12-15
4b.uginanie siedząc 4 x 12-15
5. wykroki 3 x 15-20
6.łydki stojąc smith regres (12-15p)
7.łydki siedząc 4 x 20-25
sobota: -
niedziela: klatka + brzuch
1. wyc. sztangi skos 5 x 8-4p
2. pompki na poręczach regres
3a.rozpiętki płaska 4 x 10-12
3b.pompki z elewacją 4 x max
4.przenoszenie 3 x 12-15
5a. allachy 4 x 12-15
5b. boczne z hantlami 4 x 12-15
5c. unoszenie 4 x max
poniedziałek: plecy
1. wiosło nachwyt 5 x 4-8
2. drążek nachwyt regres
3a. wiosło hantlą 4 x 10-12
3b. wyciąg górny zza karku 4 x 10-12
4a.
prostowanie na wyciągu 3 x 12-15
4b. ławka rzymska 3 x 12-15
5. szrugsy 4 x 6-8
6. face pull 4 x 12-15
wtorek: 2-3h zajęć typu koszykówka, siatkówka,narty + 1,5h judo
środa: 1,5h basenu
Po każdym trenie 20minut aero, jak będzie za mało to będę zwiększał. Po nogach tylk osobię odpuszczę.
No i chyba to wszystko, wszelkie uwagi mile widziane
