SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Droga do debiutów 2014 - Przemek Górynowicz & IHS

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 272798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32432 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892895
19.11.2013 - PULL 1



1. Ściąganie wyciągu szeroko podchwyt 4x8-12
12x60 / 10x65 / 8x70 / 8x75

2a. Wiosłowanie siedząc neutral 4x10
10x75 / 10x75 / 10x75 / 10x75

2b. Pullover 4x12 + dropsety
12x40 / 12x40 / 12x40 / 12x40 + dropsety na 30-tce

3. Podciąganie sztangi do klatki R8 + regresy
8x40 / 8x50 / 8x60 / 10x55 / 13x47,5

4. Unoszenie hantli bokiem 3x10
10x18 / 10x18 / 10x18

5. Uginanie sztangą na modlitewniku R6 + regresy
6x30 / 6x35 / 6x40 / 8x35 / 10x30

6. Uginanie sztangą stojąc R8 + regresy
8x40 / 8x45 / 8x50 / 10x45 / 13x40



Taki średni trening, za bardzo się nie namęczyłem. Jako 1 ćwiczenie na plecy miał być drążek podchwytem, ale na tej siłce jakoś źle mi się robi podchwytem, to dałem wyciąg. Po seriach łączonych pompka już niezła, ale bez rewelacji. Boki barków w ogóle słabo poczułem, prawie jakbym ich nie robił. Bicek nieźle dostał, ale przy uginaniu sztangą jakoś dziwnie bolały mi łokcie, nie wiem czemu...



1. Płatki żytnie 115g + Supreme Whey 55g + mleko 250g + jabłko + wiórki 10g
TRENING
Od razu po treningu szejk - rodzynki suszone 150g + Supreme Whey 40g
2. Makaron durum 140g + ryba 135g + 3 jajka + keczup 50g + słonecznik 13g
3. Makaron durum 140g + ryba 135g + 3 jajka + keczup 50g + słonecznik 13g
4. Makaron durum 155g + ryba 135g + 3 jajka + śmietana 40g
5. Płatki żytnie 155g + twaróg 250g + wiórki 40g



SUPREME WHEY: 50g do śniadania, 40g po treningu
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32432 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892895
Dobra, jako że w sumie zacząłem ostatni etap masy, który potrwa do końca roku, wrzucam kilka aktualnych fotek, robionych na zimno, żeby było za te kilka tygodni jakieś porównanie. Czasu co raz mniej, a masowo ciągle szału nie ma. Ciężko może być z tymi debiutami...















...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
pyerdolisz Pszemek, masz duzo wody+fatu to nie widac ale jak dotniesz do kosci to bd 2x wiekszy i rozpyerdolisz wszystkich
a przynajmniej powinienes wychodzic z takiego zalozenia %)))
...
Napisał(a)
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1577 Napisanych postów 56736 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 264396
U Ciebie bedzie ciezko? :P A co ja mam powiedzieć?
Widzimy się na debiutach i MP ziom! ;]

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32432 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892895
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 7828 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152042
Przemek, nikt nie mówił, że będzie łatwo heh

moim zdaniem idzie dobrze, bo nie ma zbędnego zalania i budujesz czyste mięcho. Wszyscy wiemy, że budowanie mięsa to nie cykl na 6-8 tygodni tylko to się robi miesiącami i zawsze będzie mało

no i tak jak Witek, jak dobrze pójdzie wycinka to będziesz wyglądał na 2x większego i bardziej dopyerdolonego i dobrze o tym wiesz także nie łam się i rób po prostu swoje by być zadowolony ze swojej pracy.

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
fatu duzo to tutaj nie ma..zaj**iscie nabity..naprawde jest bdb moim zdaniem a specem nie jestem..lekka redu i kosa jak cholera ale nie ma sensu jest ok jedziesz dalej... jedzenia spooro ;D kolacja z takiej ilosci to sen musi byc piekny hehe:D pozdro powodzenia i jedziesz tak jak do tej pory
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 7497 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 122808
Możesz zwiększyć dawki, ale wtedy pewnie bardziej się zalejesz(większa aromatyzacja).

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32432 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892895
arnold69
Przemek, nikt nie mówił, że będzie łatwo heh

moim zdaniem idzie dobrze, bo nie ma zbędnego zalania i budujesz czyste mięcho. Wszyscy wiemy, że budowanie mięsa to nie cykl na 6-8 tygodni tylko to się robi miesiącami i zawsze będzie mało

no i tak jak Witek, jak dobrze pójdzie wycinka to będziesz wyglądał na 2x większego i bardziej dopyerdolonego i dobrze o tym wiesz także nie łam się i rób po prostu swoje by być zadowolony ze swojej pracy.




Wiadomo że na żyle inaczej to będzie wyglądać. Tylko jak pomyślę że będe stał koło Turysty (tego z galerii zdjęć) czy Randalla, to przecie zniknę

rk24
fatu duzo to tutaj nie ma..zaj**iscie nabity..naprawde jest bdb moim zdaniem a specem nie jestem..lekka redu i kosa jak cholera ale nie ma sensu jest ok jedziesz dalej... jedzenia spooro ;D kolacja z takiej ilosci to sen musi byc piekny hehe:D pozdro powodzenia i jedziesz tak jak do tej pory


No zasypiam łatwo, tylko wstaję w nocy kilka razy lać Dzięki!

PakerZbreslau
Możesz zwiększyć dawki, ale wtedy pewnie bardziej się zalejesz(większa aromatyzacja).


Niedawno zwiększałem, jak na mnie lecą już i tak spore. Raczej skończę na tym co jest
...
Napisał(a)
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 392 Napisanych postów 12822 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107749
Jest.dobrze, fatu dużo nie ma ale po wycince zostaly juz tylko wspomnienia moze dodaj jeszcze jakiś supelek skoro waga opornie idzie ? Zresztą jprd waga moze ciezko isc ale czystego mięśnia moze przybywać i wtedy będzie whoj roznice widać po redu. np u mnie, waga zmienila sie w 2-3miechy o 1kg a poprawa na całym ciele byla widoczna (chyba xd)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST 50/50 - Viki - robimy forme :)

Następny temat

TEST 50/50 - Esther - Na ostatniej prostej ;-)

electro
Polecane artykuły