Jasne!
Kiedy tylko chcesz to wpadaj
Ronie - przepraszam, to pierwszy i ostatni raz
Kiedy tylko chcesz to wpadaj
Ronie - przepraszam, to pierwszy i ostatni raz

Ilość wyświetleń tematu: 272652
Kiedy tylko chcesz to wpadaj

soerekjak ćwiczysz barki podaj przykładowy trening


ಠ_ಠ
Tak jest, szerokim. Przeważnie łapię szerzej niż szerokość barków, i ciągnę gdzieś na wysokość klatki. Przy węższych chwytach bardziej niż bok barków czuję ramienny, ramienno promieniowy i kaptury.Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły