SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Droga do debiutów 2014 - Przemek Górynowicz & IHS

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 272634

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892889
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 870 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45119
jak ćwiczysz barki podaj przykładowy trening
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 113 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 54809
Jestem na tak!

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892889
soerek
jak ćwiczysz barki podaj przykładowy trening


Teraz robię wycisk z klatki 10x8, podciąganie sztangi do brody 4x10, unoszenie bokiem z linką wyciągu dolnego 3x12, i tył z plecami. Przeważnie plan wygląda tak że na początek daję jakąś wersję wycisku, potem 2 ćwiczenia na głowę boczną i jedno na tył
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 113 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 54809
Czyli unoszenie bokiem szerokim chwytem?

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892889
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 113 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 54809
Tfu, podciąganie sztangi do brody. Napisałem unoszenie bokiem, a chodziło mi o przodem.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22673 Napisanych postów 32431 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 892889
Haha Tak jest, szerokim. Przeważnie łapię szerzej niż szerokość barków, i ciągnę gdzieś na wysokość klatki. Przy węższych chwytach bardziej niż bok barków czuję ramienny, ramienno promieniowy i kaptury.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 113 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 54809
Ok, dzięki. :) Fajne ćwiczenie - sam je praktykuję i fajnie pompuje barki.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44900
ogólnie słyszałem że wąski chwyt angażuje bardziej plecy a szeroki barki. ja tam zawsze łapie szeroko
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST 50/50 - Viki - robimy forme :)

Następny temat

TEST 50/50 - Esther - Na ostatniej prostej ;-)

electro
Polecane artykuły