Oka, dzięki za info
Pytanie mam jeszcze o podciąganie na drążku, czytałam tu na forum, że jak ma się problemy z podciąganiem to można zacząć od robienia fazy negatywnej (z tego co się domyślam to jest to ten ruch w kierunku do dołu
) i po jakimś czasie dojdzie się do tego, że będzie się człowiek w stanie podciągnąć.
Prawda to?
Pytanie mam jeszcze o podciąganie na drążku, czytałam tu na forum, że jak ma się problemy z podciąganiem to można zacząć od robienia fazy negatywnej (z tego co się domyślam to jest to ten ruch w kierunku do dołu
) i po jakimś czasie dojdzie się do tego, że będzie się człowiek w stanie podciągnąć.
Prawda to?
Jak zjesz